Porcelana dla dzieci - najciekawsze propozycje [CENY]

red.
27.11.2014 16:17
A A A
Porcelanowy zestaw śniadaniowy dla dzieci zapakowany w blaszaną walizkę. W skład zestawu wchodzą: kubek, miseczka i tacka. Kupisz np. na sillydesign.pl za 97 zł.

Porcelanowy zestaw śniadaniowy dla dzieci zapakowany w blaszaną walizkę. W skład zestawu wchodzą: kubek, miseczka i tacka. Kupisz np. na sillydesign.pl za 97 zł. (Fot. mat. producenta)

Z pięknego talerzyka wszystko smakuje lepiej! W polskich sklepach znaleźliśmy dla Was kilkanaście przykładów ciekawej i oryginalnej porcelany dla dzieci.

Dzieci uwielbiają kolorowe motywy - kwiatki, samochody, zwierzaki i postacie znane z popularnych bajek. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdobiły one również dziecięce talerzyki, kubki czy miseczki. Najmłodsi poczują się docenieni, jeśli podarujemy im ich własny zestaw, z którego tylko oni będą mogli korzystać.

Kiedy nasze dzieci będą dostatecznie "dorosłe" aby rozstać się z naczyniami z tworzywa, podarujmy im prawdziwą, ładną dziecięcą porcelanę. Przy okazji możemy nauczyć malucha odpowiedzialności i ostrożności. Dziecko z pewnością będzie uważało, aby ukochanemu kubkowi nie zbiło się uszko!

Mamy dla Was kilkanaście propozycji ładnych kubków, miseczek i talerzy, które wypatrzyliśmy w polskich sklepach!

 

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>
Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX