• Beton - modny materiał w nowoczesnym ogrodzie

  Beton - modny materiał w nowoczesnym ogrodzie

  Idealny do wykorzystania w ogrodach nowoczesnych i tych bardziej tradycyjnych. Beton architektoniczny wciąż jest modny i wciąż zaskakuje.

 • "Concretny" wypoczynek, czyli jak stworzyć wyjątkowe miejsce relaksu w ogrodzie

  Ogród - traktowany często jako dodatkowe pomieszczenie - to miejsce, w którym dla celów wypoczynku wydzielamy specjalne strefy. Dowiedz się, w jaki sposób je zaaranżować, by były wyjątkowe i na czasie!

 • 7 kroków do stworzenia nowoczesnego ogrodu

  7 kroków do stworzenia nowoczesnego ogrodu

  Wzrost popularności nowoczesnej architektury pociąga za sobą konieczność tworzenia ogrodów w takim samym stylu. Poniżej przedstawiamy kilka zasad, którymi warto się kierować, gdy planujemy stworzenie takiej przestrzeni.

 • Jaką nawierzchnię wybrać do ogrodu i na taras? Wskazówki i porady

  Jaką nawierzchnię wybrać do ogrodu i na taras? Wskazówki i porady

  Wybór odpowiedniej betonowej nawierzchni może przysporzyć wiele trudności. Poniżej kilka wskazówek, które pomogą nam w dobraniu nawierzchni efektownej, spójnej stylistycznie z architekturą i praktycznej.

 • Aplikacja STIHL

  Aplikacja STIHL

  Mobilna, interaktywna, aktualna: nowa bezpłatna aplikacja STIHL na smartphony i tablety jest uniwersalnym narzędziem, które można uruchomić w dowolnym miejscu.

 • PRZESTAŃ SIĘ SZARPAĆ Z LINKĄ ROZRUSZNIKA! REWOLUCJA W BRIGGS&STRATTON TRWA - TECHNOLOGIA INSTART

  PRZESTAŃ SIĘ SZARPAĆ Z LINKĄ ROZRUSZNIKA!
REWOLUCJA W BRIGGS&STRATTON TRWA
 - TECHNOLOGIA INSTART

  Masz już dość szarpania za linkę rozrusznika i kabli, które plączą się pod nogami? Briggs&Stratton ma dla Ciebie innowacyjny system uruchamiania silnika w kosiarce spalinowej. Rozwiązanie to z pewnością będą chwalić kobiety, które niechętnie, jeśli w ogóle, podejmowały się szarpania z linką rozrusznika.

 • Wiosna w ogrodzie: pora wybrać kosiarkę do trawy

  Wiosna w ogrodzie: pora wybrać kosiarkę do trawy

  Wiosna zdążyła rozgościć się już na dobre, a wraz z nią znów rozkwita wszystko wokół. O ile zieleniejące się drzewa to bardzo przyjemny widok, o tyle rosnąca trawa dla wielu jest przypomnieniem o zmorze, jakim jest jej przycinanie. By znacznie usprawnić sobie ten proces, warto zainwestować w kosiarkę do trawy. Jednak jak wybrać najlepszą do naszych potrzeb?

 • Pora na wiosenne grillowanie - wybieramy model idealny

  Pora na wiosenne grillowanie - wybieramy model idealny

  Pogoda za oknem coraz lepsza, dlatego też warto z tego skorzystać i spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu. Jednym ze znakomitych sposobów, by tego dokonać jest grillowanie. Poza przygotowaniem smacznego posiłku, będziemy mogli również zaprosić znajomych i miło zagospodarować dzień. Jednak zanim pójdziemy do sklepu po karkówkę i kiełbaski, czeka nas wybór samego grilla.

 • Plac zabaw w domowy ogrodzie - przestrzeń specjalna dla dziecka

  Plac zabaw w domowy ogrodzie - przestrzeń specjalna dla dziecka

  Zabawa na świeżym powietrze zawsze sprawia dzieciom wielką przyjemność. Aby spędzały w ogrodzie więcej czasu, warto wydzielić im specjalny kącik, w którym mogą do woli się bawić. Świetnym rozwiązaniem są wszelkiego rodzaju zabawki ogrodowe jak domki i namioty, czy huśtawki. Na co zwrócić uwagę urządzając miejsce do zabawy dla dzieci?

 • Sprzątanie w ogrodzie, jak wybrać dobrą myjkę ciśnieniową?

  Sprzątanie w ogrodzie, jak wybrać dobrą myjkę ciśnieniową?

  Po długiej zimie warto zadbać o to, by teren wokół naszego domu znów lśnił czystością. Jednak ręczne czyszczenie, np. kostki brukowej jest prawdziwą katorgą. Podobnie w przypadku mycia tarasu, czy elewacji budynku. By sobie to ułatwić, warto pomyśleć nad zakupem myjki ciśnieniowej. Jednak jaką dokładnie wybrać?

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE