Cedr - aktywność

CEDR - AKTYWNOŚĆ

9-18.02 oraz 14-23.08

Mocny, postawny i energiczny Cedr jest człowiekiem czynu. Nie boi się wyzwań, łatwo podejmuje decyzje i prowadzi interesujące życie zawodowe, odnosząc w nim spektakularne sukcesy. Nawet gdy wpadnie w tarapaty, potrafi z nich wyjść obronną ręką. Jest ambitny, ma talenty przywódcze, lubi być podziwiany i zawsze w centrum wydarzeń. Oddany jakiejś sprawie nie żałuje sił i energii, by doprowadzić ją do szczęśliwego finału. Cedr to na ogół optymista, a poczucie humoru pozwala mu na dystans wobec siebie. Miłości potrafi poszukiwać długo, w związku jest dobrym oparciem dla partnera. Zimowe Cedry często miewają talenty muzyczne.

CEDR - AKTYWNOŚĆ 9-18.02 oraz 14-23.08 Mocny, postawny i energiczny Cedr jest człowiekiem czynu. Nie boi się wyzwań, łatwo podejmuje decyzje i prowadzi interesujące życie zawodowe, odnosząc w nim spektakularne sukcesy. Nawet gdy wpadnie w tarapaty, potrafi z nich... (Fot. Alberto Masnovo shutterstock)

09.02 - 18.02 oraz 14.08 - 23.08
Solidny, mocny i obdarzony dobrym zdrowiem potrafi przetrwać trudne chwile. Cedr to osobowość pewna siebie, zdecydowana i twórcza, lecz zarazem drażliwa. Szybko podejmuje decyzje i zawsze ma rację. Ma instynkt przewodzenia, lubi być ośrodkiem zainteresowania, lecz będąc niezbyt przewidującym, niekiedy wpada w tarapaty - na szczęście umie się z nich wywikłać. Ambitny i prostolinijny Cedr jest przy tym niepoprawnym optymistą. Wywierając wpływ na innych, potrafi także całkowicie oddać się jakiejś sprawie. Wśród jemu podobnych można znaleźć bohaterów i męczenników. Wybredny w doborze partnera Cedr potrafi długo czekać na prawdziwą miłość. Często obdarzony bywa talentem muzycznym i dużym poczuciem humoru. Prowadzi urozmaicone życie zawodowe.

Sprawdź inne znaki w horoskopie celtyckime-ogrody na wideo

Zobacz także
  • Niezwykły horoskop celtyckich kapłanów. Sprawdź, jakie drzewo Ci sprzyja
Skomentuj:
Cedr - aktywność
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX