Parasole ogrodowe i pawilony z letnich wyprzedaży.

red.
11.07.2013 09:00
A A A
WYPRZEDAŻ!: Pawilon ogrodowy ROMA, NOWA CENA: 465 zł, stara cena: 549zł; waga: 26kg, słupki: rura stalowa, pokrycie: poliester 190g/m2, wysokość: 2,60m, szerokość: 3m, długość: 3m, kolor: biały. Do kupienia w sklepach JYSK.

WYPRZEDAŻ!: Pawilon ogrodowy ROMA, NOWA CENA: 465 zł, stara cena: 549zł; waga: 26kg, słupki: rura stalowa, pokrycie: poliester 190g/m2, wysokość: 2,60m, szerokość: 3m, długość: 3m, kolor: biały. Do kupienia w sklepach JYSK. (Fot. Jysk)

Parasole i pawilony dają wytchnienie od słońca w upalne dni. Teraz możecie kupić je taniej, korzystając z wakacyjnych promocji w supermarketach.
Gdy żar leje się z nieba, a upał uniemożliwia cieszenie się nasłonecznionym tarasem lub trawnikiem to znak, że czas stworzyć w ogrodzie cienistą oazę. Cień w ogrodzie zapewnią parasole lub pawilony, które chronią przed mocnymi promieniami słońca, a przy tym uatrakcyjnią przestrzeń ogrodu. Na dodatek teraz na ich zakupie można zaoszczędzić, wykorzystując letnie obniżki cen: zobaczcie 10 produktów z wyprzedaży polskich sklepów ogrodniczych.

Zobacz wszystkie parasole i pawilony w promocyjnych cenach>>
Kliknij, by obejrzeć galerię

Zobacz także

e-ogrody na wideo

Komentarze (3)
Zaloguj się
  • Patrycja J

    0

    Ja też mam pawilon ogrodowy, całkiem podobny do tego z Dascompany ;) ale ten wydaję się nawet mocniejszy niż ten który ja mam

  • Marek Radwański

    Oceniono 2 razy 0

    Również kupiłem pawilon na wyprzedaży ale internetowej. Mam bardzo podobny do tego: dascompany.pl/namioty-i-szklarnie/namioty-ekspresowe/namiot-ekspresowy-3x3/ Niska cena a mam go od roku i jestem z niego bardzo zadowolony ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX