Kuna w domu, czyli szczury nam niestraszne

21.03.2017 00:00
Kuna w swoim naturalnym środowisku

Kuna w swoim naturalnym środowisku

Tym razem opowiem o kunie domowej, zwanej inaczej kamionką. Ten niewielki drapieżny ssak z rodziny łasicowatych uwielbia zamieszkiwać w naszych domach. Nie znaczy to oczywiście, że kuna nie jest zwierzęciem ogrodowym.

e-ogrody na wideo

Komentarze (7)
Kuna w domu, czyli szczury nam niestraszne
Zaloguj się
 • Gość: lidka.op@neostrada.pl

  Oceniono 1 raz 1

  Mam na strychu co najmniej dwie kuny. Mimo, że hałasują nie jestem ich wrogiem pod jednym warunkiem - że nie zagrażają kotom. Co prawda nie sprawdzałam jak wygląda stanowiąca docieplenie wełna mineralna! Czy może ktoś mi powiedzieć czy stanowią zagrożenie dla kotów. U sąsiada kilka tygodni temu coś zagryzło kota - nie był zbyt młody - ok. 2 lat.

 • candy852

  0

  Pułapka jest dobra do jednorazowego wyłapania szkodnika, na trwałe pozbycie się szkodnika najlepsza jest ochrona dachu, czyli zastosowanie pastucha na rynnach
  Nic lepszego nie ma, co roku przychodzą nowe kuny i ciągle trzeba je łapać. Ja swój zestaw zamawiałam na stronie pastuchy.pl

 • Jacek Pawlak

  0

  Widzę, że firma r-max nie bierze swojej sławy znikąd. Dotąd nie wierzyłem, iż jakakolwiek pułapka pomoże na te małe potwory, a jednak. Dzięki za polecenia, oby więcej tak profesjonalnych firm na naszym rynku.

 • Natalia Karolczyk

  0

  U mnie też zdecywaliśmi się na żywołapki r-max, a jeśli kuny nadal będą się chciały zadomowić w moim najbliższym otoczeniu będę rozważać opcję w systemami odstraszania.

 • Kamila Sobieska

  0

  U mnie na szczęście tylko szczury w piwnicy to największy problem... Zawsze zamawiam ddd usługi, bo sama boję się tych gryzoni.

 • Ewa Zawadzka

  0

  Tak czy siak i kuny i szczury to gryzonie, których w domu być nie powinno :) U nas jak się kuna zadomowiła to od razu działaliśmy- że jesteśmy z mężem obrońcami praw zwierząt dlatego wszystko humanitarnie. Zamówiliśmy pułapkę żywołowną firmy rmax (najskuteczniejsze ponoć) i tak po kilku dniach kuna się sama złapała :)

 • Gość: ja

  0

  Kuny są cudne

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX