Wiosenne zakupy [Przegląd rynku]

Kalendarzowa wiosna rozpocznie się 21 marca, w naszych domach dzięki kilku drobiazgom zagościć może już dziś. Wybierz coś dla siebie z ponad dwudziestu produktów i przywitaj z nami wiosnę.
Wiosenne porządki czas rozpocząć. Na dobry start, w nadchodzącym sezonie ogrodniczym, warto zaopatrzyć się w kilka przedmiotów. Zarówno właściciele przydomowych ogródków jak i parapetów znajdą coś dla siebie. Nowa doniczka, czy skrzynka na balkon, pomoże godnie przywitać zbliżającą się wiosnę. Może to, co jest Ci potrzebne by cieszyć się pełnią szczęścia w ogrodzie to np. pufa? Dla tych którzy jeszcze nie rozpoczęli "gry w zielone" proponujemy skomponowanie własnego zestawu do uprawy ziół. Kupno inspektu może okazać się początkiem doskonałej przygodySadzenie roślin i ich pielęgnacja może być doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasu podczas weekendu.. Nie czekaj do maja, już dziś, spraw sobie prezent i wybierz jedną z kilku naszych zielonych propozycji.

Więcej o:
Komentarze (2)
Wiosenne zakupy [Przegląd rynku]
Zaloguj się
  • kazmierz1

    Oceniono 5 razy 5

    drogo i beznadziejnie

  • basia12.1

    Oceniono 4 razy 4

    Jak dla mnie 3-cie miejsce-puszka z fasolą,drugie- niezwykle eleganckie donice ze sztucznego rattanu, bezapelacyjny zwycięzca, to plastikowa pułapka do odrąbywania głowy myszom.Wprost wymarzony ogród.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX