Roślinne afrodyzjaki

10.02.2015 10:48
Czy istnieją rośliny, które rozpalają namiętność i poprawiają sprawność w sztuce miłowania? W dawnych wiekach w to wierzono, ale tylko niektóre z tych roślin pomyślnie przeszły weryfikację w tej dziedzinie
Komentarze (1)
Zaloguj się
  • anghbel

    Oceniono 4 razy 4

    Istnieją skuteczne naturalne afrodyzjaki, tylko trzeba się trochę namęczyć, żeby się przebić przez bełkot marketingowy. Np. afrodyzjaki sprzedawane dziś pod nazwą "hiszpańska mucha" nie mają z nią nic wspólnego (zawierają głównie l-argininę), ale ludzie łapią się na znaną nazwę. Prawdziwa hiszpańska mucha (tak na prawdę to chrząszcz pryszczel lekarski) zawiera kantarydynę, która podrażnia narządy wewnętrzny człowieka (w tym narządy płciowe) i powoduje ich przekrwienie. Problem w tym, że ma sporo skutków ubocznych, a w większych dawkach jest śmiertelna.

    Afrodyzjaki roślinne są bezpieczniejsze, a przy tym też skuteczne. Najlepiej poczytać o roślinach, których skuteczność zbadano naukowo. Np. na stronie afrodyzjaki.info.pl/ są opisy kilku roślin z odnośnikami do konkretnych badań naukowych i ich wyników. Wystarczy sprawdzić, które rośliny maja odpowiednie działania, a następnie odszukać w aptece specyfik mający je w składzie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX