Nowoczesne lampy ogrodowe

Po zmierzchu światło lampy na balkonie, tarasie lub w ogrodzie wyczaruje niecodzienną atmosferę i sprawi, że nasz ogrodowy salon stanie się magicznym miejscem. Nie mniejszą ozdobą może być sama lampa oczywiście pod warunkiem, że odpowiednio dobierzemy ją do otoczenia.
Lampa ogrodowa Authentics Stand Up Lampa ogrodowa Authentics Stand Up Fot. Authentics

Lampa ogrodowa - Authentics Stand Up

Przypomina wydłużoną łzę (wys. 160 cm i śr. 42 cm). Wystarczy ją dotknąć, by zaczęła kołysać się na boki. Ale na pewno się nie przewróci! A nawet gdyby - to nie musimy się martwić, gdyż wykonana jest z nietłukącego polipropylenu. Można w niej stosować żarówki energooszczędne.

Lampa ogrodowa i do wnętrz - Authentics Stand Up

Fot. Czerwona Maszyna

Lampa ogrodowa - Authentics Stand Up

Fot. Czerwona Maszyna

Cena:2739 zł

Lampa ogrodowa Authentics Yoyo Lampa ogrodowa Authentics Yoyo Fot. czerownamaszyna.pl

Lampa yoyo

Lampa jojo (47,5 cm x 28 cm, śr. 47,5 cm) w nowym wydaniu, wykonana z polipropylenu, owinięta (od środka) kablem tak, że można je wyturlać do ogrodu, a potem bez trudu przeturlać w inne miejsce. Daje przyjemne dla oka, jasne światło. Można w niej stosować żarówki energooszczędne.

Cena: 1525 zł

Lampa ogrodowa i do wnętrz Authentics Eggo Lampa ogrodowa i do wnętrz Authentics Eggo Fot. www.czerwonamaszyna.pl

Lampa Authentics Eggo

Podobna do świecącego kamienia ogrodowego -  lampa w kształcie elipsy (o średnicach: 30, 55 i 78 cm). Doskonała na taras i do ogrodu, włączana specjalnym przyciskiem. Może być czerwona lub biała.

Cena: 498 zł, 996 zł, 1468 zł (zależnie od wielkości lampy)

Lampa ogrodowa Spotline Dett Lampa ogrodowa Spotline Dett Fot. Spotline

Lampa ogrodowa Spotline Dett

To świecąca kostka o wymiarach 30x30x32 cm. Zasilana świetlówką energooszczędną 24W z gwintem E27

Lampa ogrodowa Simple w kształcie świecącej donicy Lampa ogrodowa Simple w kształcie świecącej donicy Fot. www.bissdesign.pl

Lampa ogrodowa Simple - świecąca donica LED

Donica podświetlana LED może zdobić wnętrza oraz patio, balkon taras czy trawnik.Może służyć jako lampa ogrodowa, przytulna lampa wewnętrzna lub po przykryciu szklanym blatem - jako podświetlany stolik. Szpaler tworzony przez donice może oświetlać drogę do frontowego wejścia lub wewnętrzny, ciemny korytarz.

Nowoczesne donice LED mają wbudowany odpływ wody, co umożliwia hodowanie w nich roślin średniej wielkości wymagających podlewania. Rozproszone, delikatne światło świetnie eksponuje zawartość donicy.

Oświetlenie zapewnia 20 diod LED zamontowanych w podstawie. Donice są mrozoodporne, można je podłączyć do zwykłego gniazdka lub przedłużacza ogrodowego. Donice wykonane są z białego tworzywa z opcją światła jednokolorowego bądź zmiennego ustawianego za pomocą pilota ( dostępne 7 kolorów).  W zestawie zasilacz i przewód (łączna długość 4m) Donice mają certyfikat GS (dobrowolny certyfikat jakości wyrobów przeznaczonych na rynek niemiecki). Są łatwe w konserwacji - do usunięcia zabrudzeń wystarczy zwykły płyn do mycia naczyń lub mleczko kuchenne.

Donice na balkon i taras.

Fot. Serralunga

Cena: 850 zł

Więcej o: