Rośliny kwitnące w pażdzierniku - astry, żurawki

Fot. Adam Pietrzykowski

Aster (Aster)
Bylina wieloletnia w zależności od odmiany osiągająca 30-150 cm wysokości. Lubi miejsca słoneczne i żyzną, próchniczną, stale lekko wilgotną glebę.

 

Żurawka (Heuchera). Byliny

Fot. Plantpol Zaborze

Żurawka (Heuchera)
Bylina na miejsca półcieniste. Lubi gleby żyzne, lekko wilgotne.

Komentarze (3)
Zaloguj się
 • avatar

  aowoce

  0

  Czasami zimy są bardzo mroźne i bardzo dużo czasami leży śniegu na dworzu . Wiosną niektóre z kwiatów wychodzą z ziemi . Jest ich w niektórych miejscach bardzo dużo i są one w różnych kolorach . Wiosną słońce dosyć często świeci i jest często bardzo ciepło . Można więcej czasu poświęcić na spacery w parkach lub w miejscach , gdzie widać wiosnę - kwiaty i krzewy i pierwsze pąki na drzewach .

 • avatar

  magdaprzed

  Oceniono 10 razy -8

  Super kwiaty,zwłaszcza różaneczniki.To chyba jedne z moich ulubionych kwiatów.Ślicznie wyglądajaą.Jednak dbać trzeba bardzo,jak i o cały ogród.
  Ja o swój dbam ale jest ciężko.Mi w tym roku dużo przemarzło..i ogólnie zmarniało..pora zadbać o ogród i kwiatyw tym roku z podwojoną siłą.Dostałam dziś gazetkę Lidla,a tam pełno narzędzi i akcesoriów w jak zwykle dobrej jakości i cenach.Jakość zawsze dobra dlatego,idę tam właśnie po zraszacz i wąż.Podobno są też kompostowniki ale pewnie już wszystko wykupione bo za grosze....pozdrawiam ,Magda

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX