Dwa w jednym - świecące donice i meble ogrodowe

Meble ogrodowe, donice... Okazuje się, że mogą nie tylko zapewniać wygodę, zdobić ogród i cieszyć oko, ale i służyć za oświetlenie.
Zestaw Pillow marki Vondom Zestaw Pillow marki Vondom www.lepukka.pl

Oświetlenie w ogrodzie - dwa w jednym

Świecące meble i donice jeszcze do niedawna uważane były za ekstrawaganckie dobro luksusowe, produkowało je zatem niewiele firm - kierowane były bowiem do klientów bardzo zamożnych. Dziś pomysł przejęli producenci mniej luksusowego wyposażenia i znacząco obniżyli ceny. Podstawowy asortyment z kategorii świecących mebli to proste kubiki pełniące rolę stołków i stolików, a także duże donice. Przedstawiamy więc  - mniej lub bardziej nietuzinkowe - propozycje, jak jednocześnie oświetlić ogród i ozdobić go  oryginalnymi donicami lub wygodnymi i nowoczesnymi meblami

Stoliki Cube firmy city decor Stoliki Cube firmy city decor citydecor.pl

Stoliki Cube

Pierwsza propozycja to klasyczne i nowoczesne zarazem stoliki firmy City Decor lub Miloo marki Moree Home & Contract Collection. Mogą być zasilane kablem lub bateriami. Dostępne jest również wiele kolorów żarówek, a jeśli znudzi nam się kolor - za pomocą pilota możemy go zmienić, a także przyciemnić światło. Te oryginalne stoliki poza rozświetleniem wieczornego mroku mogą również służyć za siedzisko lub po prostu dekorację. Do użytku zarówno w domu jak i w ogrodzie.

wymiary: 44 x 44 x 45 cm, 985zł, citydecor.pl

 

Oryginalne stoliki-siedziska firmy Miloomiloo.pl

Donica Secret Light Donica Secret Light www.lepukka.pl

Donica Secret Light marki Slide Design

Donica Secret Light marki Slide Design zachwyca intrygującym i oryginalnym kształtem i kolorami. Jest wykonana z trwałego i odpornego na wilgoć polietylenu, może być podświetlona ledowymi żarówkami. Może służyć zarówno jako dodatkowe oświetlenie w domu jak i rozświetlać wieczory w ogrodzie.

wymiary 40 x 45 x 60 cm, cena 774,90 zł, www.lepukka.pl

 

Kolorowe donice Secret Lightwww.lepukka.pl

Daybed Faz marki Vondom Daybed Faz marki Vondom www.lepukka.pl

Daybed Faz

Bardzo oryginalnym, nowoczesnym rozwiązaniem jest daybed z serii Faz marki Vondom, który cechuje wyjątkowo nietuzinkowy, futurystyczny kształt. Jest dostępny w dwóch wariantach - z dachem lub bez. To jednak nie koniec oryginalnych rozwiązań: w opcji dodatkowej łóżko może mieć wewnętrzne podświetlenie ledowe, regulowane zadaszenie oraz wbudowany system głośników. Idealnie sprawdzi się w większych ogrodach lub na przestronnych tarasach.

cena: z dachem od 20664, bez dachu od 10332 zł, www.lepukka.pl

Stoliki Bubble Stoliki Bubble citydecor.pl

Stoliki Bubble

Kolejna propozycja 2 w 1 - a właściwie 3 w 1: stolik, siedzisko i lampa - to zestaw Bubble firmy City Decor. Okrągłe stoliki wykonane są z wysokiej jakości białego lub przezroczystego plastiku. Dostępne są w kilkunastu wersjach - ze szklaną szybą bądź poduszkami do wyboru. I oczywiście świecą - żarówki mogą być białe lub kolorowe, zależnie od tego jaki wariant wybierzemy (z kablem - z podświetleniem na żarówkę białą lub wielokolorowe żarówki LED). Te oryginalne meble mogą oczywiście zdobić zarówno wnętrze domu, jak i ogród.

stolik mniejszy 68 x 41 cm, cena od 1300 zł, stolik większy 84 x 18 cm, 9 kg, cena od 3063,62 zł, citydecor.pl

 

Stoliki Bubble mogą przybierać różne oryginalne kształtycitydecor.pl

Taki oryginalny mebel może służyć zarówno za stolik, jak i za siedziskocitydecor.pl

Zestaw Pillow marki Vondom Zestaw Pillow marki Vondom www.lepukka.pl

Zestaw mebli Pillow

Zestaw mebli Pillow marki Vondom, zaprojektowany przez Stefana Giovannoni, prezentuje się wyjątkowo efektownie. Składa się z fotelu i pufy. Meble wykonane są z polietylenu mogą występować w opcji w błyszczącym lakierze, podświetlane ledowo i podświetlane ledowo ze sterowaniem pilotem.

fotel Pillow, 82x94x75 cm, cena 2069 zł, pufa Pillow, 67x67x36,cena 1035 zł, www.lepukka.pl

 

Świecący zestaw mebli Pillowwww.lepukka.pl

Donica Serralunga Donica Serralunga citydecor.pl

Donica Serralunga

Klasyczny i elegancki kształt donicy Serralunga marki Bordato Liscio Light nie jest jedyną jej zaletą - doskonale nadaje się zarówno do ozdoby wnętrz, jak i do ogrodu, na balkon lub patio, nadając im niecodzienny charakter - zwłaszcza wieczorem, gdy rozjarzy się kolorowym światłem...

wymiary (średnica x wysokość) 58 x 50, 65 x 61, 78 x 70, 110 x 100, cena od: 1.173,00 zł. citydecor.pl

 

Różne kolory donicy...citydecor.pl

 

Zobacz także donice OREXdesign

Stolik Peak Stolik Peak www.lepukka.pl

Stolik Peak

Jeśli kształt okrągłych stolików lub kubików firmy City Decor jest dla nas wciąż za mało oryginalny, idealny będzie stolik Peak marki Slide Design, który posiada jeszcze bardziej wymyślny kształt. Jest wykonany z polietylenu, może być podświetlany ledowo w różnych kolorach.

Wymiary: od 70 x 80 do 80 x 120, cena (w zależności od wymiarów) 1756,44 zł do 2273zł, http://www.dynamiko.pl

 

Stoliki Peak oczywiście świecą w ciemnościwww.leupkka.pl

Więcej o: