Ruszył 6 plebiscyt na najbardziej ukwiecone miasto w Polsce

Terra Flower Power - Najpiękniej Ukwiecone Miasto

Terra Flower Power - Najpiękniej Ukwiecone Miasto (Terra Group)

Do 24 lipca można zgłaszać swoje miasto do zmagań, a już 1 sierpnia rusza głosowanie. Najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce poznamy 22 sierpnia.To może być Twoje Miasto - zgłoś je i zyskaj atrakcyjne nagrody!

Jak co roku, ideą, która przyświeca konkursowi, jest chęć uhonorowania miejscowości, w której znajduje się najpiękniejsza kwiatowa dekoracja przestrzeni. Tym samym organizatorzy chcą podsumować cały rok starań mających na celu poprawienie warunków życia mieszkańców i podniesienie estetyki wspólnych przestrzeni ,a tym samym nagrodzić starania włodarzy miejskich, wspólnot mieszkaniowych, a także mieszkańców nadsyłających zdjęcia do plebiscytu.

Które z polskich miast okaże się równie piękne, jak Międzyrzecz, który z imponującą liczbą głosów zwyciężył w poprzedniej edycji? Dowiemy się już w sierpniu!


Nagroda główna dla pierwszej trójki najpiękniej ukwieconych miast w Polsce:
1. Kaskadowa Konstrukcja Kwietnikowa H2000
2. Duża donica Gianto 120 marki nuno'ni
3. Bon na zakup dowolnych produktów od Terra Group o wartości 1000 zł


Na uczestników czekają również doniczki ziołowe Brussels Herbs:
• dla 5 autorów 10 wyróżnionych przez nas zdjęć
• dla 5 autorów zdjęć o największej liczbie oddanych głosów
• dla 3 autorów zdjęć z niestandardowym ukwieceniem produktów Terra Group
• dla 2 autorów najciekawszego zdjęcia typu „selfie” na tle wieży kwiatowej


Z kolei dla autora najciekawszego filmu z udziałem wież kwiatowych czeka warzywnik Green Basics ALLin1 Growkit! Dodatkowo każda osoba głosująca dostaję 10% zniżki na zakupy w sklepie Make it Home… A dla osób, które pozostawią swój adres e-mail, czeka rabat w wysokości 20%.


Aby wziąć udział w plebiscycie, wystarczy nadesłać do 6 zdjęć prezentujących ukwiecenie przestrzeni z wykorzystaniem produktów firmy Terra Group lub krótki film o tej samej tematyce. Organizatorzy na fotografie i filmy czekają pod adresem e-mail: konkurs@terra-pl.eu, skorzystać można również z formularza dostępnego na blogu inspirowaninatura.pl. Nadesłane ujęcia trafiają do specjalnej galerii konkursowej, które uzupełniamy o specjalny baner, który można pobrać i udostępniać celem promocji swojej kandydatury.

e-ogrody na wideo

Zobacz także
  • Aromaterapia: 9 roślin o magicznym zapachu
  • Barwy liści Kaladium mogą być różne nawet na jednej roślinie. Zależy to głównie od ilości światła, która do nich dociera. Na zdjęciu 'White Queen' Kaladium ogrodowe czy kaladium dwubarwnego (Caladium bicolor). Uprawa i pielęgnacja
  • Podlewanie ogrodu to zadanie, którym można obarczyć już kilkuletniego ogrodnika. Dzieci w ogrodzie
Skomentuj:
Ruszył 6 plebiscyt na najbardziej ukwiecone miasto w Polsce
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX