Tikkurila Colour Planner - program, który pomoże Ci dobrać kolory Twojego domu

01.01.2005 14:07
A A A

Fot. TIKKURILA

Tikkurila Colour Planner - bezpłatny program, do aranżacji wnętrz kolorami to niezastąpione narzędzie z prostym menu i bogatą biblioteką bezpłatnych zdjęć wnętrz i elewacji. Ułatwia dobór kolorów do danego wnętrza, pozwala kreować klimat wnętrza barwami
Pobierz program do aranżacji w Twoim komputerze !:

Zainstaluj program na swoim komputerze zgodnie z instrukcjami programu instalacyjnego. Na Twoim pulpicie automatycznie zostanie utworzony skrót do programu.

Wymagania systemowe:

System operacyjny: Win98,Win98se, WinME, WinNT4, Win2000, XP. Procesor: 486 lub nowsza wersja. Pamięć: RAM 32 Mb. Rozdzielczość minimalna: 800x600. Kolory: przynajmniej 65 536 kolorów.

Wersja PLUS

Poniższy zestaw instalacyjny zawiera program i 80 przykładowych zdjęć.

Wielkość pliku: 31,4 Mb

Czas pobierania:

modem (56 Kb/s) - ok. 59 min. 31 sek.

stałe łącze (512 Kb/s) - ok. 6 min. 40 sek.

- Pobierz program

Pomoc techniczna (tylko w języku angielskim):

Upload Image Processing Oy asiakaspalvelu@upload.fi

Baza zdjęć w programie.

Do Waszej dyspozycji oddajemy ok. 80 zdjęć domów i pokoi. Korzystanie z nich jest nieodpłatne. Wystarczy wybrać to najbardziej podobne do miejsca, które chcesz przemalować i zacząć projektowanie!

Istnieje też możliwość korzystania z programu z własnymi zdjęciami - więcej informacji na stronie www.tikkurila.pl

Kolory

Colour Planner zawiera wszystkie karty kolorów Tikkurila. Możesz wybierać je pojedynczo lub korzystać z gotowych zestawów przygotowanych przez profesjonalistów. Program daje możliwość eksperymentowania z kolorami i atmosferą jaką można dzięki nim tworzyć. Raport kolorów jest bardzo pomocny w czasie kupowania farby. Kolory widoczne w monitorze i na wydruku mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych, dlatego zawsze przed zakupem należy sprawdzić te wybrane we wzorniku dostępnym u sprzedawcy

Korzystanie z programu jest naprawdę proste !KROK 1 Wykorzystaj jedno ze zdjęć z bibliotekiKROK 2 Pokoloruj wybrane zdjęcie korzystając z palet Tikkurila. Możesz korzystać z gotowych palet i kompozycji kolorystycznych. Zapisz ukończony projekt.KROK 3 Wydrukuj raport kolorów, które zostały wykorzystane w projekcie. Będzie on zawierał numery kolorów i produkty Tikkurila, które polecamy m.in. farby do ścian, lakiery do drewna i impregnaty. Ta lista będzie pomocna w czasie zakupów.

- Pobierz program

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX