Gres w ognistym kolorze

Płytki z kolekcji Inferno marki Ceramstic

Płytki z kolekcji Inferno marki Ceramstic (Fot. Ceramstic)

Proste meble, stonowane kolory, geometryczne formy sprawiają, że przestrzenie nabierają ponadczasowej elegancji i stylu. Do takiego wnętrza warto dodać energetyzujący dodatek w postaci ciekawych płytek gresowych.
Minimalistyczne wnętrza często sprawiają wrażenie przestronnych, ale też surowych, mało przyjaznych. Interesującym rozwiązaniem, które pozwoli je ocieplić jest niezwykle dekoracyjny gres Inferno marki Ceramstic . Ich charakter kryje się już w nazwie - z włoskiego „piekło”. Połączenie wyrazistych odcieni koralowej czerwieni i pomarańczy ze stonowanym grafitem daje niebanalny efekt, przywodząc na myśl walkę dwóch żywiołów: ognia i ziemi czy też potężną siłę wulkanicznej lawy. Płytki w takiej stylistyce pozwolą nadać surowemu wnętrzu wyrazu i oryginalnego charakteru. Będą się ciekawie prezentowały ułożone na fragmencie ściany i podłogi.

Inferno jest płytką gresową, szkliwioną o spolerowanej powierzchni lappato. Powierzchnia płytek naśladuje naturalny kamień Butterfly Red, łącznie z jego strukturą użylenia i drobnych pęknięć. Dla spotęgowania tego efektu, wzór na płytkach został zróżnicowany.

Warto wspomnieć, że dla stylu minimalistycznego charakterystyczne są duże rozmiary płytek. Wielkoformatowy gres Inferno o rozmiarze 90x60 cm doskonale wpisuje się w ten trend. Dzięki rektyfikacji można położyć go z minimalną, delikatną fugą, uzyskując tym samym jednolitą powierzchnię bez widocznych linii podziału.

Płytki Inferno - Sugerowana cena: 257 zł/m2

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Skomentuj:
Gres w ognistym kolorze
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX