;

Grzejniki-suszarki elektryczne - zawsze ciepły ręcznik

Suszarka LAMU

Suszarka LAMU (Fot. PURMO)

Nowe grzejniki-suszarki elektryczne marki Purmo - trzy estetyczne modele Lamu, Cosmoledo i Amirante nadają się do stosowania przez cały rok i pozwolą zawsze otulić się ciepłym ręcznikiem.
Budowa i Remont - powiedz nam, co o nas myślisz

Pomożemy Ci zaplanować budowę lub remont Twojego domu!

Wiosną i latem często mamy problem z tym, gdzie można wysuszyć ręczniki po kąpieli. Grzejniki są przecież zimne, a nie każdy ma balkon, żeby wykorzystać słońce. Pogoda zresztą często uniemożliwia powieszenie ręcznika na świeżym powietrzu. Ale jest na to sposób - marka Purmo wprowadziła na rynek elektryczne modele suszarek: Lamu, Cosmoledo i Amirante. Zapewnią one ekspresowe suszenie ręczników i wilgotnych ubrań. Sprawdzają się przede wszystkim w łazienkach, ale przydadzą się także w kuchni czy pralni - wszędzie tam, gdzie zależy nam na szybkim dosuszeniu tekstyliów, a także poprawieniu mikroklimatu zawilgoconych pomieszczeń. Urządzenia te redukują ryzyko zawilgacania, zagrzybiania i powstawania pleśni w sezonie letnim, gdy ogrzewanie jest wyłączone. Będą więc przydatne również w domku letniskowym. Elektryczne suszarki na ręczniki przydadzą się jednak nie tylko w sezonie letnim: są świetnym rozwiązaniem dla posiadaczy łazienek z ogrzewaniem podłogowym, gdzie nie ma możliwości rozwieszenia mokrych ręczników na grzejniku ściennym. Zaprojektowano je z dbałością o estetykę: mają klasyczną formę pasującą do każdego wnętrza. Kupimy je w dwóch wersjach wykończenia: białej lub chromowanej. Wszystkie modele przeznaczone są do montażu na ścianie. różnią się od siebie wielkością i mocą: Lamu jest największa, zaś Amirante najmniejsza.

Zawsze pod kontrolą

Suszarki elektryczne Purmo to urządzenia bezpieczne i przyjazne użytkownikowi. Włącznik suszarki jest wyposażony w kontrolkę, która świeci gdy urządzenie jest włączone. Dzięki temu z łatwością kontrolujemy jego pracę. Nie zużywają dużo prądu, wiec nawet jeśli zapomnimy wyłączyć suszarkę, nie musimy się martwić o rachunki za energię (zużywają taką samą ilość energii elektrycznej jak zwykła żarówka). Mogą być montowane w dowolnie wybranym miejscu na ścianie pomieszczenia, wymagają jedynie podłączenia do gniazdka sieciowego lub bezpośrednio do instalacji elektrycznej. Wszystkie modele są wyposażone w maskownicę, która zakrywa wówczas miejsce po zdemontowanym kablu. Suszarki Purmo są odwracalne tzn. podłączenie elektryczne może być zarówno z prawej, jak i z lewej strony, na dole lub na górze urządzenia. We wszystkich modelach element grzejny jest podwójnie izolowany - można je zatem podłączać do gniazdka bez uziemienia. Suszarki mają wysoki stopień ochrony obudowy - IP44. Pamiętajmy jednak, że według aktualnie obowiązujących przepisów, instalacja elektryczna w łazience powinna być wyposażona w wyłącznik różnicowo-prądowy.

DANE TECHNICZNE:

Lamu E

Wysokość grzejnika: 425 mm

Długość grzejnika: 450 mm

Moc cieplna: 55 W - wersja biała, 40 W - wersja chromowana

Zasilanie: 230 V

Sposób podłączenia: podłączenie do gniazdka lub bezpośrednio do sieci

Gwarancja: 2 lata

Cena: 217 PLN netto (biała), 270 PLN netto (chrom)

Cosmoledo E

Wysokość grzejnika: 625 mm

Długość grzejnika: 450 mm

Moc cieplna: 70 W - wersja biała, 55 W - wersja chromowana

Zasilanie: 230 V

Sposób podłączenia: podłączenie do gniazdka lub bezpośrednio do sieci

Gwarancja: 2 lata

Cena: 257 PLN netto (biała), 311 PLN netto (chrom)

Amirante E

Wysokość grzejnika: 725 mm

Długość grzejnika: 450 mm

Moc cieplna: 65 W - wersja biała, 50 W - wersja chromowana

Zasilanie: 230 V

Sposób podłączenia: podłączenie do gniazdka lub bezpośrednio do sieci

Gwarancja: 2 lata

Cena: 270 PLN netto (biała), 324 PLN netto (chrom)

Więcej informacji: www.purmo.pl

Szukasz fachowca lub ekipy budowlanej? Wystaw swoje zlecenie na aukcję!

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Skomentuj:
Grzejniki-suszarki elektryczne - zawsze ciepły ręcznik
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX