Grovemade Office Collection: luksus na twoim biurku

Grovemade Office Collection to elegancki, funkcjonalny i wygodny zestaw biurowy zaprojektowany by optymalnie wykorzystać przestrzeń do pracy.
Organizacyjny jest to, co robisz, zanim zrobisz coś, tak, że gdy robisz to, to nie jest wszystko pomieszane. - Alan Alexander Milne
Istnieją trzy codzienne nawyki nauczyłem się ćwiczyć podczas pracy w domu: preferowaniu "Skrzynka" (fizyczne bądź cyfrowe), stale zminimalizowanie bałaganu i maksymalizację użytecznej przestrzeni dyskowej. Podczas gdy pierwsze dwa nawyki są behawioralne, ostatnia wymaga planowania i wykorzystania odpowiednich narzędzi organizacyjnych, czy to za spory przedmioty rozrzucone biurku lub plików w pulpicie komputera.

Poszczególne elementy wykonane są z drewna o ciepłym odcieniu oraz skóry.W skład zestawu wchodzą: stojak pod monitor, podkładka pod klawiaturę, podkładka pod mysz, eleganckie notesy oprawione w skórę, stojak do ładowania smartfona, pojemniki na spinacze i długopisy, lampka i mini doniczki. Zewnętrzny dysk cyfrowy schowany jest w eleganckim pudełku.

Ten luksusowy zestaw na biurko pomoże utrzymać porządek i ułatwi organizację pracy.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>

Więcej o: