Salon awangardowy

Nie można jednoznacznie określić, jaka atmosfera najbardziej sprzyja odpoczynkowi. Niektórzy bowiem szukają we wnętrzach spokoju i wyciszenia, inni wprost przeciwnie - do pełnego relaksu potrzebują otoczenia dostarczającego stymulujących bodźców.
Do tych drugich należą gospodarze prezentowanego SALONU, którzy zdecydowali się wykreować w nim niezwykły klimat. Spore pomieszczenie urządzili w nowoczesnym, wręcz awangardowym stylu. Na jego wygląd niebagatelny wpływ ma kolorystyka - we wnętrzu dominuje zestawienie czerni i bieli. W takich barwach są utrzymane zarówno meble o oszczędnych, minimalistycznych formach, jak i wszelkie DEKORACJE oraz ściany, które częściowo zostały pokryte tapetami.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o urządzaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail:Zobacz przykład, Zapisz sięJuż sam kontrast kolorystyczny ma na tyle silne działanie, że może stanowić najważniejszy element wystroju, wręcz decydować o jego atrakcyjności. Tutaj jednak na tym nie poprzestano. Wprowadzono również bardzo wyraziste motywy graficzne, które wyglądają, jakby były w ciągłym ruchu, co jeszcze potęguje wrażenie dynamizmu we wnętrzu.

Zobacz także:

Światowe dekoracje

Mieszkanie w czerwieni

Mieszkanie i dom - trendy 2010

Więcej o: