Zawsze czysta kabina prysznicowa. To możliwe!

red.
02.02.2015 11:28
Na ściankach kabiny prysznicowej osadza się kamień z wody i resztki środków myjących. Jak chronić je przed zabrudzeniem i skutecznie czyścić? Prezentujemy różne rozwiązania dla osób o różnych charakterach. Zobaczcie, jak to zrobić!
Komentarze (20)
Zaloguj się
 • emilly_davisson

  Oceniono 19 razy 17

  A co z grzybem, który pojawia się , jak tylko człowiek odwróci się na minutę od kabiny prysznicowej. Pojawia się w rogach, kątach i przy gumowym spojeniu poszczególnych skrzydeł zasuwanej kabiny (tfu, jest ich sześć!). Pojawia się w dziwnych miejscach, do których w ogóle nie ma dostępu, jakby od wewnątrz !
  Żadne środki grzybobójcze nigdy nie podziałały: szorowanie, spłukiwanie po paru godzinach czy nocy - guzik ! Pomógł ultratoksyczny domestos (chyba domestos ?) - tak najzwyczajniejszy, cuchnący chemią i palący w oczy z odległości dwóch metrów., a przeznaczony do wypalania osadów w kibelkach. Ale ile i jak często można, szczególnie przy dzieciach i zwierzętach ?
  Następnym razem - będzie tylko zwykła zasłonka plus odpływ w lekko nachylonej podłodze !!!

 • paseo

  Oceniono 23 razy 5

  Ludzie opanujcie sie ,bo przekraczacie kolejne bariery glupoty.Chcecie siedziec bez konca przy czyszczeniu to sobie siedzcie ale nie oszukujcie innych

 • moszna666

  Oceniono 7 razy 3

  zeby byla czysta nalezy nie uzywac!!!! Rozwiazanie proste a jakie skuteczne.

 • snurfik

  Oceniono 3 razy 1

  Markowy plyn do mycia szyb samochodowych z nanoczasteczkami zabezpieczy szybe dluzej niz zwykly plyn do mycia okien.

 • student_zebrak

  Oceniono 7 razy -1

  1. Osady z twardej wody - roztworem kwasu mlekowego i/lub cytrynowego
  2. Detergenty same splywaja, mydlo - jak wyzej.
  3. Plesn - domestos jest silnym utleniaczem, ktory wybiela, ale nie usuwa. Po prostu, mniej widac. W Australii jest na rynku produkt zawierajacy detergenty - Alcohols, C9-11, branched and linear, ethoxylated(1 - 2.5 moles ethoxylated) oraz bioflawonoidy (1%) - bitter citrus aurantium amara peel extract. Dziala jak zloto, nawet na materialach/tkaninach, bez niszczenia. Radze poguglac www.ozkleen.com. produkt to Mould Power.
  Nie wykluczone, ze zawiera takze kwas mlekowy lub cytrynowy.

 • dwapluszero

  Oceniono 15 razy -3

  Wystarczy pasta do zębów. Najtańsza ze "Stonki". Przecierasz, zostawiasz na kilkanaście minut, spłukujesz. W razie potrzeby czynność powtarzasz.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX