Polski dom roku 2015. Wybieramy najpiękniejszą realizację!

opracowanie mara
28.01.2016 09:40
A A A
Nietypowe połączenie dwóch brył - ten bliźniak zaprzecza utartym schematom myślenia o budownictwie jednorodzinnym

Nietypowe połączenie dwóch brył - ten bliźniak zaprzecza utartym schematom myślenia o budownictwie jednorodzinnym (Fot. Tomasz Zakrzewski/Archifolio.pl)

Przez cały rok miesięcznik Ładny Dom prezentuje w każdym ze swoich wydań polskie domy. Są wśród nich budynki zrealizowane na podstawie projektów gotowych i zaprojektowane indywidualnie, o umiarkowanej powierzchni i bardzo duże, wzniesione od nowa i stare, poddane gruntownej modernizacji. Pokazujemy, jak te domy powstawały, dlaczego mieszkańcy wybrali takie, a nie inne rozwiązania, jak zaplanowali swoją życiową przestrzeń. Zapraszamy do naszego przeglądu i do głosowania na dom roku 2015!
Zobacz wszystkie domy (13)

PYTANIE Który dom podoba Ci się najbardziej?

 Dom z piętrem w parterze
 Pierwszy dom młodego małżeństwa
 Spektakularna przebudowa domu kostki
 Wiejski dom pod miastem
 Nowoczesny dom w sam raz dla rodziny
 Dom z katalogu, czyli pięknie wyłowiony z sieci
 Nowoczesny dom z elewacją z kamieni
 Ogród z domem w tle
 Nowoczesny dom z widokiem po horyzont
 Nowoczesny i wygodny dom pasywny
 Dom dla dwojga, czyli nieduży dom z wielkim ogrodem
 Nowoczesny dom z dala od ludzi

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (4)
Zaloguj się
 • czemublokujecie_mikonto

  Oceniono 10 razy 2

  Dom z piętrem w parterze? Kto to wymyślił? Przecież to dwie połączone ze sobą szopy :P Tyle, że fajnie urządzone w środku, i raczej wygląda nie jak dom jednorodzinny tylko wielorodzinny-wariacja na temat familoków :P Byłoby wspaniałe, gdyby to było w UK, w Polsce też jest OK tylko nie nazywajcie po swojemu bo człowieka mdli.
  Pierwszy dom jakiegoś tam małżeństwa z zewnątrz przypomina wielorodzinną hawierę! Ogród o którym tak piszecie wygląda jak kilka drzew i krzewów na odczep się i połacie trawnika, żeby było co kosić-porażka totalna! Pięknie urządzony parter, szkoda, że nie pokazano więcej, bo wewnątrz jest pięknie, a z zewnątrz odstrasza.
  --- że co-że za dużo znaków? - no to cdn. :P

 • usmarshall

  Oceniono 2 razy 2

  Kazdy dom jest inny i ładny jak jest wykończony od początku do końca. I powinno się wybierać domu do usytuowanej działki i sąsiadów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX