Gotowe projekty domów, które wybudujesz za mniej niż 200 tys. złotych [WYBÓR REDAKCJI]

25.01.2016 07:23
Projekt domu Ariel

Projekt domu Ariel Projekt i wizualizacja MTM Styl

Przez cały rok w miesięczniku 'Ładny Dom' pokazujemy najlepsze, najciekawsze i najładniejsze projekty z ofert polskich pracowni architektonicznych. W tym zestawieniu przestawiamy wybrane gotowe projekty domów, których koszt budowy netto nie przekracza 200 tys. zł. To ekonomiczne budynki o powierzchni nie większej niż 150 metrów kw. Zapraszamy do głosowania na najbardziej udany projekt!
Który projekt domu podoba Ci się najbardziej?

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (52)
Gotowe projekty domów, które wybudujesz za mniej niż 200 tys. złotych [WYBÓR REDAKCJI]
Zaloguj się
 • Zbigniew Nowak

  Oceniono 212 razy 198

  Dom poniżej 200tys. A w artykule wyjaśnienie, że to kwota netto. Kogo interesuje ile netto skoro każdy płaci brutto. Manipulacja już w samym nagłówku, wiec nie warto czytać dalej.

 • mcguirre

  Oceniono 87 razy 55

  :) 200 tysięcy ! Dobre sobie, chyba z mchu i paproci będziecie te domy budować. Dodatkowo gdzie koszt działki ? Za 200 tysięcy to można sobie kawalerkę kupić :)

 • radek_sziwa

  Oceniono 74 razy 50

  Rozumiem, że dla szanownej "redakcji" koszt budowy domu kończy się na stanie surowym, zamkniętym. W sumie można mieszkać, łóżko polowe, koza do ogrzewania paletami, wodę do mycia brać z beczki podłączonej do rynien. Da się? Da się! Dawno nie wiedziałem bardziej nierzetelnego artykułu.

 • hubba_hubba

  Oceniono 48 razy 34

  Jeżeli tylko macie odpowiednio dużą działkę, budujcie dom jednokondygnacyjny. Czas leci szybciej niż myślicie, dzieci podrosną, wyprowadzą się, a potem zaczyna się problem z bieganiem po schodach. Najpierw to tylko trochę męczy, a potem zaczyna, niestety, boleć. Żyjemy coraz dłużej, a kolana zużywają się bezpowrotnie. I nie tylko one.

 • raku

  Oceniono 30 razy 22

  "Koszt netto stanu surowego zamkniętego: .... ".... litości.
  Klikalność przede wszystkim.

 • 4we

  Oceniono 37 razy 15

  nie kupujcie gotowych projektów bo wydacie dużo więcej na budowę , ppo co komu w parterowym domu strop wylewany jak można z płyt karton - gips podwiesić na drewnianej konstrukcji więźby gotowej , kto nie myśli wyda nie 200 000 a 400 000 jak zacznie własnie od gotowych projektów z szczytami dachu na 7 metrów parterówki , inne kwiatki też są w tych gotowcach , ludzie nie potrafią liczyć swoich pieniędzy , to samo z kupnem materiałów budowlanych , zmiast sprawdzać ceny w internecie idą na skład i płacą 30 -50% więcej bo po co się wysilać i zajmować swoimi pieniędzmi

 • predator-x

  Oceniono 13 razy 11

  Zaczynam właśnie budowę domu 120m użytkowej, podwójny garaż, bez piwnic. Stan surowy zamknięty to faktycznie 200 tys (oczywiście wszystko zależy od materiałów). Ale do tego dochodzą jeszcze instalacje: elektryczna, gazowa, co, wodno-kanalizacyjna oraz wykończenie wnętrza więc można spokojnie 150 tys doliczyć, a jak chcemy np okna z roletami, lepszą dachówkę, itp to jeszcze trochę. A jak chcemy mieć ładną elewację to jeszcze trochę itd itd...

 • joankb

  Oceniono 13 razy 11

  Większość pokazanych domów nie jest droga w budowie, bo są energetycznymi inwalidami, corocznymi skarbonkami. Co zaoszczędzisz, szybko oddasz.
  Propozycja domów na sprzedaż, nie dla siebie.

 • francuz2

  Oceniono 7 razy 7

  Ariel - Atutem projektu jest duża kotłowania na paliwo stałe - 5,9m2 - to żart?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX