Klimatyczne pensjonaty z całej Polski. Przepis na sielski odpoczynek

Anna Ukielska, architekt
27.11.2015 08:22
A A A
Chata Bojkowska - kominek w salonie i sypialnia na poddaszu

Chata Bojkowska - kominek w salonie i sypialnia na poddaszu (Fot. Jagoda Miłoszewicz/Chata Magoda)

O każdym z tych miejsc można by rzec "koniec świata". I słusznie, bo mają dać spragnionym relaksu takie poczucie. To odpowiedź na potrzeby zaganianych ludzi, którzy w wolnej chwili coraz częściej pragną wyciszenia, zwolnienia tempa, obcowania z naturą i znalezienia się w miejscach po prostu ładnych. Tu na pewno zazna się spokoju i podładuje akumulatory.
Czytaj dalej (10)
Komentarze (10)
Zaloguj się
 • cezaryk

  Oceniono 7 razy 3

  Trzy zdania tekstu i trzęsący się film.
  Zabrakło mema.

 • lilicziczi

  0

  Piękne miejsca. Byłam w zeszłym roku na Podlasiu i rzeczywiście - można wypocząć - spokój, dziewicza przyroda. ..

 • Monika Karczyk

  0

  wnętrze robi wrażenie moim zdaniem. Takie góralskie chaty :) sama też lubię drewno, mam z artcore u siebie deskę, egzotyczne są bardzo ciekawe, ostatnio przeglądałam je tez.

 • sirvis

  Oceniono 1 raz -1

  Jest co prawda Podlasie, ale autor nie dotarł chyba na Suwalszczyznę, a szkoda. Zapraszamy do nas i do naszej galerii. Klimatyczne miejsce nad jeziorem Serwy w Puszczy Augustowskiej. WWW.SIRVIS.PL

 • hanna1971

  Oceniono 29 razy -9

  śnieg po pachy mrozu kupa i jazda na święta w Bieszczady 700 km po polskich drogach oto wymarzony odpoczynek, zanim z niego wrócisz te 700 km zapomnisz że na feriach byłeś

 • Oceniono 44 razy -24

  mam swój domek w górach po babci tez właśnie obowiązkowo zrobiony w takim klimacie. Teraz z meżem go remontujemy, tzn w tym roku została nam jeszcze kuchnia. Ostatnio wybieraliśmy deski z baltic wood, chcieliśmy lite żeby bardziej pasowały. Położymy je jakoś w marcu jak będzie pogoda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze