6 wiodących polskich marek produkujących meble kuchenne

Cudze chwalicie, swego nie znacie. A więc poznajcie! Oto sześć wiodących polskich marek produkujących meble kuchenne. Polecamy je z pełną odpowiedzialnością. Za wysokiej jakości materiały, ergonomię, precyzję wykonania, oraz podążanie za najnowszymi trendami.
Minimalistyczna forma zabudowy kuchennej jest doskonałym tłem materiałów wykończeniowych. Ciekawy wzór blatu wyspy odtwarza rysunek marmuru calacatta z mocnym, szarym użyleniem. Doskonale komponuje się z minimalistyczna bielą. Minimalistyczna forma zabudowy kuchennej jest doskonałym tłem materiałów wykończeniowych. Ciekawy wzór blatu wyspy odtwarza rysunek marmuru calacatta z mocnym, szarym użyleniem. Doskonale komponuje się z minimalistyczna bielą. fot. Zajc Kuchnie

Zajc Kuchnie

Historia zaczęła się w latach 80. od małego, rodzinnego warsztatu rzemieślniczego. Dzisiaj firma Zajc Kuchnie to jeden z wiodących polskich producentów luksusowych mebli kuchennych robionych na zamówienie. Powstała w 1995 roku w Poznaniu jako kontynuacja rodzinnego interesu. Obecnie pracują w niej aż trzy pokolenia właścicieli. Już od początku istnienia firmy było wiadomo, że jej głównym produktem będą meble kuchenne. Bo rodzina Zajców kocha kuchnie i jak mało kto na kuchniach się zna. Dlatego w szybkim czasie firma zdobyła szerokie grono zwolenników nie tylko w Polsce, ale też w Szwecji, Kanadzie i w Wielkiej Brytanii. Proste, nowoczesne bryły, umożliwiające tworzenie dowolnych konfiguracji dopasowanych do potrzeb użytkowników, stonowana kolorystyka materiałów wykończeniowych, bogate wyposażenie kuchennych szaf i szuflad, a przede wszystkim luksusowe wykończenie, podbiły serca klientów. Niedawno firma otworzyła showroom w Warszawie przy ul. Duchnickiej 3. Eksponowany jest w nim m.in. najbardziej popularny model kuchni Z1, który pokazujemy na zdjęciach.

Minimalistyczna kuchnia robiona na indywidualne zamówienie. Duża, wygodna wyspa z charakterystycznymi zaokrąglonymi bokami ma pojemne szuflady, fronty obłożone fornirem Tabu, blat z lakierowanego szkła. Minimalistyczna kuchnia robiona na indywidualne zamówienie. Duża, wygodna wyspa z charakterystycznymi zaokrąglonymi bokami ma pojemne szuflady, fronty obłożone fornirem Tabu, blat z lakierowanego szkła. Minimalistyczna kuchnia robiona na indywidualne zamówienie. Duża, wygodna wyspa z charakterystycznymi zaokrąglonymi bokami ma pojemne szuflady, fronty obłożone fornirem Tabu, blat z lakierowanego szkła.

REMEB

Ponad dwadzieścia lat temu bracia Krzysztof i Paweł Jakubkowie założyli firmę Remeb. Wiedzieli, że aby przebić się w trudnych biznesowo czasach, muszą postawić na znakomitą jakość oraz wyjątkowy design produkowanych mebli. Tak też zrobili. Zaprosili do współpracy najlepszych projektantów, a do produkcji wdrożyli najnowocześniejsze technologie. Udało się. Marka od samego początku cieszy się opinią rzetelnej i godnej zaufania, a klienci chwalą ją za to, że potrafi sprostać ich najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. O sukcesie Remebu zdecydowało też duże zainteresowanie właścicieli tym, co dzieje się w świecie współczesnego designu. - Co roku obserwujemy najbardziej prestiżowe targi producentów wyposażenia wnętrz - mówią Jakubkowie. - Chcemy zapewnić naszym klientom ofertę odpowiadającą światowym tendencjom. Od niedawna firma ma przedstawicielstwo w Wielkiej Brytanii, a polskie kuchnie bardzo przypadły wyspiarzom do gustu.

Kuchnia Oktawia+ z linii Prestige+, wykonana z płyty melaminowanej wysokiej jakości: wyspa w ciemnoszarym kolorze Satin Mat, zabudowa w tle z laminatu Palisander Flader, który do złudzenia przypomina naturalne drewno. Kuchnia Oktawia+ z linii Prestige+, wykonana z płyty melaminowanej wysokiej jakości: wyspa w ciemnoszarym kolorze Satin Mat, zabudowa w tle z laminatu Palisander Flader, który do złudzenia przypomina naturalne drewno. Kuchnia Oktawia+ z linii Prestige+, wykonana z płyty melaminowanej wysokiej jakości: wyspa w ciemnoszarym kolorze Satin Mat, zabudowa w tle z laminatu Palisander Flader, który do złudzenia przypomina naturalne drewno.

Atlas Kuchnie

Firma Atlas Kuchnie działa na rynku już ponad 30 lat. Od tamtej pory wyznacza szlaki branżowych innowacji i trendów, a projektanci z nią współpracujący co roku poszerzają ofertę, projektując meble nowoczesne i klasyczne. Łącząc doświadczenie i dbałość o każdy detal, marka gwarantuje estetykę na najwyższym poziomie, trwałość i bezpieczeństwo użytkowania.

Kuchnia Rust R5 z kolekcji Avant-Garde to połączenie surowego betonu, ciepłego drewna i spawanej stali. Piękna propozycja do loftowych wnętrz. Kuchnia Rust R5 z kolekcji Avant-Garde to połączenie surowego betonu, ciepłego drewna i spawanej stali. Piękna propozycja do loftowych wnętrz. fot. Meble Rust

Rust Meble

Firma Rust to kuchnie dla klientów poszukujących perfekcji wykonania i ponadczasowej elegancji w atrakcyjnej cenie. Rodzinna marka, założona w 1968 roku przez Ernesta Rusta, dziś prowadzona jest przez jego syna Mariana. Przez blisko 50 lat firma zdobyła najbardziej prestiżowe nagrody w dziedzinie projektowania mebli kuchennych i do dziś utrzymuje się na pozycji lidera.

Najciekawszym rozwiązaniem w kuchni Liguria jest duża wyspa z efektownym frontem z naturalnego łupka. Najciekawszym rozwiązaniem w kuchni Liguria jest duża wyspa z efektownym frontem z naturalnego łupka. Najciekawszym rozwiązaniem w kuchni Liguria jest duża wyspa z efektownym frontem z naturalnego łupka.

Halupczok

Firma Halupczok Kuchnie i Wnętrza od 13 lat zajmuje się produkcją mebli kuchennych wysokiej klasy. Założycielem i właścicielem marki jest Adrian Halupczok. Przyznaje, że sukces firmy zawdzięcza ludziom, z którymi współpracuje: architektom, technologom drewna, stolarzom, a także klientom, którzy zaufali ich profesjonalizmowi.

Kuchnia z grupy Royal z linii Senso Kitchens. Szuflady z wysokiej jakości drewna zostały wyposażone w system cichego domykania Blumotiom firmy Blum, na który producent daje dożywotnią gwarancję jakości. Kuchnia z grupy Royal z linii Senso Kitchens. Szuflady z wysokiej jakości drewna zostały wyposażone w system cichego domykania Blumotiom firmy Blum, na który producent daje dożywotnią gwarancję jakości. Kuchnia z grupy Royal z linii Senso Kitchens. Szuflady z wysokiej jakości drewna zostały wyposażone w system cichego domykania Blumotiom firmy Blum, na który producent daje dożywotnią gwarancję jakości.

Black Red White

Black Red White to największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Początki firmy sięgają roku 1991. Wtedy powstała pierwsza fabryka mebli BRW w Biłgoraju. Od tego czasu rozwój firmy nabrał tempa. W tej chwili meble sprzedawane są w blisko 80 salonach w całym kraju. Wielkim powodzeniem wśród klientów cieszą się zwłaszcza meble kuchenne. Ich oferta jest bardzo szeroka i różnorodna, skierowana do klientów o rozmaitych gustach, zapotrzebowaniach i o różnej zasobności portfela. BRW to kuchnie robione na wymiar, zabudowy modułowe oraz zestawy kuchenne w różnych stylach, począwszy od bardzo tradycyjnych, przez klasyczne,
po ultranowoczesne.

Więcej o: