Letnie motywy we wnętrzach. Ciesz się latem przez cały rok

Za oknem coraz krótsze i chłodniejsze dni, ale w twoim domu wciąż może świecić słońce. Są sposoby na to, by zatrzymać lato na dłużej. Chcecie je poznać? Oto tkaniny i tapety, na których latają ptaki i motyle, a egzotyczne rośliny nigdy nie przekwitają. Ciesz się latem przez cały rok.

Zapach jesieni, kolory lata

Kiedy na tarasie zaczną szeleścić pod stopami pierwsze złote liście, barwne poduszki z kolekcji Amazilia ułożone na tarasowych meblach będą radośnie przypominać sierpniowe popołudnia.

Wnętrze pełne lata Wnętrze pełne lata Fot. LondonArt

Pełen rozkwit

Tapeta Chloris zapewne wzięła swą nazwę od greckiej bogini kwiatów. Najnowsza kolekcja marki LondonArt to wielkomiejski szyk w otoczeniu natury. Kto nie chciałby mieć na ścianie takiego pięknego bukietu?

Niezastąpiony paisley

Ten wzór zdobienia tkanin znany jest od dawna. Pojawił się w Indiach prawdopodobnie już na początku naszej ery. Często stosuje go włoska marka Etro. "Zakręcone" łezki w połączeniu z pastelowymi kolorami i motywami kwiatowymi to efektowna dekoracja w scenerii późnego lata.

Bzik tropikalny

Egzotyczna roślinność na tkaninach i bliskowschodnie ornamenty na dodatkach. A wszystko utopione w błękitach, turkusach i zieleniach... To wystarczy, żeby poczuć żar tropików. Jak co roku szwedzka marka H&M Home zaproponowała wspaniały sposób na letnią aranżację domu.

A w oknie dżungla

Tkaniny i tapety brytyjskiego duetu Timorous Beasties to zawsze wybuchowa mieszanka różnorodnych deseni i kolorów. Jeśli chcemy przez cały rok widzieć w oknach egzotyczne liście bananowca, uszyjmy z lnianej tkaniny Topical Tropical przepiękne zasłony.

Motylem jestem...

Tyle motyli w brzuchu może wprawić w stan euforii. Ale na tapecie? Czy wiecie, że błękitne motyle stosują kamuflaż? Kiedy siadają na roślinie, ich intensywny kolor zanika. Na ścianie nie muszą się ukrywać i prezentują się w pełnej krasie.

Więcej o: