Sypialnia w kilku odsłonach

To najbardziej intymne ze wszystkich wnętrz, zasługuje na szczególną uwagę. Urządźmy ją tak, by zapewnić sobie relaks i spokojny sen. Dobierzmy więc kolory, które lubimy, i odpowiedni styl - kolonialny, romantyczny albo... swój własny.
To najbardziej intymne ze wszystkich wnętrz, zasługuje na szczególną uwagę. Urządźmy ją tak, by zapewnić sobie relaks i spokojny sen. Dobierzmy więc kolory, które lubimy, i odpowiedni styl - kolonialny, romantyczny albo... swój własny. 
<BR />JAK WE WSPÓŁCZESNEJ KOMNACIE. Do nowoczesnego łóżka dodano stylowe kolumienki i zagłówek - fragmenty pieczołowicie odnowionych starych mebli. Tak powstało łoże godne króla. Aż się prosi, by zawiesić nad nim jeszcze stylowy baldachim... To najbardziej intymne ze wszystkich wnętrz, zasługuje na szczególną uwagę. Urządźmy ją tak, by zapewnić sobie relaks i spokojny sen. Dobierzmy więc kolory, które lubimy, i odpowiedni styl - kolonialny, romantyczny albo... swój własny.
JAK WE WSPÓŁCZESNEJ KOMNACIE. Do nowoczesnego łóżka dodano stylowe kolumienki i zagłówek - fragmenty pieczołowicie odnowionych starych mebli. Tak powstało łoże godne króla. Aż się prosi, by zawiesić nad nim jeszcze stylowy baldachim...
Z PRZEPYCHEM. Łóżko otulone miękkim welurem, nad nim dekoracyjny żyrandol, a przede wszystkim - ściana pokryta używanymi przez konserwatorów płatkami złota, które efektownie lśnią, przyciągając wzrok. Z PRZEPYCHEM. Łóżko otulone miękkim welurem, nad nim dekoracyjny żyrandol, a przede wszystkim - ściana pokryta używanymi przez konserwatorów płatkami złota, które efektownie lśnią, przyciągając wzrok.
OGNIŚCIE. Intensywny odcień czerwieni na ścianach i pościeli podniesie temperaturę w pomieszczeniu co najmniej o kilka stopni...  A nam doda energii niezbędnej do przetrwania nadchodzącego dnia. OGNIŚCIE. Intensywny odcień czerwieni na ścianach i pościeli podniesie temperaturę w pomieszczeniu co najmniej o kilka stopni... A nam doda energii niezbędnej do przetrwania nadchodzącego dnia.
DĄŻENIE DO PERFEKCJI. Wszystko precyzyjnie dobrane - kolory, kształty, faktury. Tapeta w geometryczne wzory zdradza zamiłowanie gospodarzy do wzornictwa lat sześćdziesiątych XX wieku. DĄŻENIE DO PERFEKCJI. Wszystko precyzyjnie dobrane - kolory, kształty, faktury. Tapeta w geometryczne wzory zdradza zamiłowanie gospodarzy do wzornictwa lat sześćdziesiątych XX wieku.
ARTYSTYCZNA MIESZANKA. Piętrowe metalowe łóżko przybrano ozdobną tkaniną przywiezioną z Indii (stamtąd pochodzą również orientalne lampy). Niekonwencjonalny zagłówek z miękkich piłeczek to autorski pomysł gospodarza. ARTYSTYCZNA MIESZANKA. Piętrowe metalowe łóżko przybrano ozdobną tkaniną przywiezioną z Indii (stamtąd pochodzą również orientalne lampy). Niekonwencjonalny zagłówek z miękkich piłeczek to autorski pomysł gospodarza.
KOLONIALNA. W sypialni pełnej słonecznych barw ustawiono meble z drewna egzotycznego. Snu domowników strzegą hinduskie bóstwa. Wieczorem światło kinkietów podkreśla fakturę ściany i tworzy intymny nastrój. KOLONIALNA. W sypialni pełnej słonecznych barw ustawiono meble z drewna egzotycznego. Snu domowników strzegą hinduskie bóstwa. Wieczorem światło kinkietów podkreśla fakturę ściany i tworzy intymny nastrój.