Aranżujemy mieszkanie: przedpokój

Jest wizytówką mieszkania, więc powinien mieć reprezentacyjny wygląd. Estetyka jednak nie może brać góry nad wygodą. Nawet w małym pomieszczeniu musi się znaleźć szafa i wieszak na ubrania oraz półki lub szuflady na obuwie.
Jest wizytówką mieszkania, więc powinien mieć reprezentacyjny wygląd. Estetyka jednak nie może brać góry nad wygodą. Nawet w małym pomieszczeniu musi się znaleźć szafa i wieszak na ubrania oraz półki lub szuflady na obuwie.
<BR /> PRZEDPOKÓJ. Urządzając przedpokój, jednakową wagę przykładano zarówno do funkcjonalności wnętrza, jak i jego estetyki. Pomieszczenie dobrze bowiem widać z pokoju dziennego przez szerokie przejście bez drzwi.
Pojemna szafa, z dobrze zaprojektowanym wnętrzem, to najlepsze rozwiązanie problemu przechowywania ubrań 
i drobnych sprzętów
w małym przedpokoju. Jest wizytówką mieszkania, więc powinien mieć reprezentacyjny wygląd. Estetyka jednak nie może brać góry nad wygodą. Nawet w małym pomieszczeniu musi się znaleźć szafa i wieszak na ubrania oraz półki lub szuflady na obuwie.
PRZEDPOKÓJ. Urządzając przedpokój, jednakową wagę przykładano zarówno do funkcjonalności wnętrza, jak i jego estetyki. Pomieszczenie dobrze bowiem widać z pokoju dziennego przez szerokie przejście bez drzwi. Pojemna szafa, z dobrze zaprojektowanym wnętrzem, to najlepsze rozwiązanie problemu przechowywania ubrań i drobnych sprzętów w małym przedpokoju. Fot. Rafał Lipski
PRZEDPOKÓJ. Halogenowe lampki zainstalowane pod pawlaczem oświetlają nie tylko ten zakątek przedpokoju, ale również wnętrze szafy (po otwarciu drzwi). Głównym źródłem światła w pomieszczeniu jest dekoracyjny żyrandol w kolorze dopasowanym do dominujących tu barw. PRZEDPOKÓJ. Halogenowe lampki zainstalowane pod pawlaczem oświetlają nie tylko ten zakątek przedpokoju, ale również wnętrze szafy (po otwarciu drzwi). Głównym źródłem światła w pomieszczeniu jest dekoracyjny żyrandol w kolorze dopasowanym do dominujących tu barw. Fot. Rafał Lipski
PRZEDPOKÓJ. Wieszak na wierzchnie ubrania ma ruchome ramiona, dzięki czemu łatwo dostosować ich układ do naszych potrzeb. PRZEDPOKÓJ. Wieszak na wierzchnie ubrania ma ruchome ramiona, dzięki czemu łatwo dostosować ich układ do naszych potrzeb. Fot. Rafał Lipski
PRZEDPOKÓJ. Takie drzwi, nazywane łamanymi, potrzebują znacznie mniej wolnego miejsca niż rozwierane. Idealnie nadają się więc do niewielkiego pomieszczenia. PRZEDPOKÓJ. Takie drzwi, nazywane łamanymi, potrzebują znacznie mniej wolnego miejsca niż rozwierane. Idealnie nadają się więc do niewielkiego pomieszczenia. Fot. Rafał Lipski
PRZEDPOKÓJ. Pomysłowy mebel łączący funkcje szafki, wieszaka i siedziska rozwiązał w wąskim pomieszczeniu problem 
przebierania się i wieszania ubrań. Zabudowa przedpokoju jest wygodna 
i praktyczna. Składa się 
z wysokiej szafki, ławki, wieszaków 
oraz półki. PRZEDPOKÓJ. Pomysłowy mebel łączący funkcje szafki, wieszaka i siedziska rozwiązał w wąskim pomieszczeniu problem przebierania się i wieszania ubrań. Zabudowa przedpokoju jest wygodna i praktyczna. Składa się z wysokiej szafki, ławki, wieszaków oraz półki. Fot. Lukasz Zandecki / AG
PRZEDPOKÓJ. W szafce znajdują się m.in. szuflady na czapki, szaliki itp. oraz zamykane drzwiczkami półki na buty. Jako podręczne schowki służą kosze ustawione na górnej półce. PRZEDPOKÓJ. W szafce znajdują się m.in. szuflady na czapki, szaliki itp. oraz zamykane drzwiczkami półki na buty. Jako podręczne schowki służą kosze ustawione na górnej półce.
PRZEDPOKÓJ. Obok szafy wnękowej wisi lustro oświetlone kinkietem. PRZEDPOKÓJ. Obok szafy wnękowej wisi lustro oświetlone kinkietem.
PRZEDPOKÓJ. Tablica na ścianie to domowy punkt informacyjny. Tutaj członkowie rodziny zostawiają sobie wiadomości. PRZEDPOKÓJ. Tablica na ścianie to domowy punkt informacyjny. Tutaj członkowie rodziny zostawiają sobie wiadomości.
PRZEDPOKÓJ. Gdy dość duży przedpokój nie musi służyć wyłącznie jako przechowalnia ubrań, można się stać wnętrzem niebanalnym. Stylowa komódka, oryginalna szafa, obrazy na ścianach... 
Po prostu wizytówka domu. Zrobiona na zamówienie szafa 
z niemalowanego drewna narzuca styl cał-mu wnętrzu. Nad wieszakiem - fantazyjna półeczka 
na nakrycia głowy. PRZEDPOKÓJ. Gdy dość duży przedpokój nie musi służyć wyłącznie jako przechowalnia ubrań, można się stać wnętrzem niebanalnym. Stylowa komódka, oryginalna szafa, obrazy na ścianach... Po prostu wizytówka domu. Zrobiona na zamówienie szafa z niemalowanego drewna narzuca styl cał-mu wnętrzu. Nad wieszakiem - fantazyjna półeczka na nakrycia głowy.
PRZEDPOKÓJ. Na piętro prowadzą drewniane schody. Niewielkie 
okno wygląda jak jeszcze jeden obraz. PRZEDPOKÓJ. Na piętro prowadzą drewniane schody. Niewielkie okno wygląda jak jeszcze jeden obraz.
PRZEDPOKÓJ. Obramowanie drzwi tylko sprawia wrażenie bardzo starego - zrobiono je współcześnie, z gipsu. PRZEDPOKÓJ. Obramowanie drzwi tylko sprawia wrażenie bardzo starego - zrobiono je współcześnie, z gipsu.
PRZEDPOKÓJ. Wieszak z deski i kutego metalu natychmiast przyciąga uwagę. Zwykły sprzęt zyskał wyższą rangę... PRZEDPOKÓJ. Wieszak z deski i kutego metalu natychmiast przyciąga uwagę. Zwykły sprzęt zyskał wyższą rangę...
PRZEDPOKÓJ. Drewniana ławeczka z poduszkami, na ścianie obrazy, a pod stopami - miękki dywan. 
Czyżbyśmy zaraz po wejściu do mieszkania trafili do eleganckiego salonu? Nie dajmy się 
zmylić pozorom. Jesteśmy w przedpokoju. Ławka to mebel efektowny i praktyczny  
- po wejściu do domu można na niej wygodnie zmienić obuwie.  PRZEDPOKÓJ. Drewniana ławeczka z poduszkami, na ścianie obrazy, a pod stopami - miękki dywan. Czyżbyśmy zaraz po wejściu do mieszkania trafili do eleganckiego salonu? Nie dajmy się zmylić pozorom. Jesteśmy w przedpokoju. Ławka to mebel efektowny i praktyczny - po wejściu do domu można na niej wygodnie zmienić obuwie.
PRZEDPOKÓJ. Część pomieszczenia sąsiadującego z przedpokojem została przeznaczona na praktyczną garderobę. PRZEDPOKÓJ. Część pomieszczenia sąsiadującego z przedpokojem została przeznaczona na praktyczną garderobę.
PRZEDPOKÓJ. Precyzyjne rozplanowanie wnętrza garderoby pozwala zmieścić w niej  mnóstwo ubrań i butów. PRZEDPOKÓJ. Precyzyjne rozplanowanie wnętrza garderoby pozwala zmieścić w niej mnóstwo ubrań i butów.
PRZEDPOKÓJ. Precyzyjne rozplanowanie wnętrza garderoby pozwala zmieścić w niej  mnóstwo ubrań i butów. PRZEDPOKÓJ. Precyzyjne rozplanowanie wnętrza garderoby pozwala zmieścić w niej mnóstwo ubrań i butów.
PRZEDPOKÓJ. Zagospodarowując każdy centymetr cennej powierzchni, właścicielka zmieniła mikroskopijny przedpokoik 
w wygodną domową garderobę. 
W niewielkim, jednopokojowym mieszkaniu wręcz nieodzowną.   Ozdobne pudła pełnią dwie funkcje. Służą 
do przechowywania drobnych części garderoby, ale są też atrakcyjnym dekoracyjnym 
akcentem. PRZEDPOKÓJ. Zagospodarowując każdy centymetr cennej powierzchni, właścicielka zmieniła mikroskopijny przedpokoik w wygodną domową garderobę. W niewielkim, jednopokojowym mieszkaniu wręcz nieodzowną. Ozdobne pudła pełnią dwie funkcje. Służą do przechowywania drobnych części garderoby, ale są też atrakcyjnym dekoracyjnym akcentem.
PRZEDPOKÓJ. Pod sufitem zbudowano półki na książki i zamykane drzwiczkami schowki na rzadziej używane przedmioty. PRZEDPOKÓJ. Pod sufitem zbudowano półki na książki i zamykane drzwiczkami schowki na rzadziej używane przedmioty.
PRZEDPOKÓJ. Wnętrza szaf zostały zaplanowane bardzo racjonalnie. W jednej z nich zamontowano dwa rzędy wieszaków (jeden nad drugim) przeznaczonych na bluzki 
i inne krótkie ubrania. PRZEDPOKÓJ. Wnętrza szaf zostały zaplanowane bardzo racjonalnie. W jednej z nich zamontowano dwa rzędy wieszaków (jeden nad drugim) przeznaczonych na bluzki i inne krótkie ubrania.
Więcej o: