Płytki ceramiczne jak drewno. Kolekcja Softwood Opoczno

Opoczno
25.09.2015 16:51
A A A
Płytki Softwood dobrze naśladują wygląd naturalnego drewna, a jednocześnie mają wszystkie zalety płytek ceramicznych - są łatwe w czyszczeniu i trwałe. Można je też montować na ogrzewaniu podłogowym

Płytki Softwood dobrze naśladują wygląd naturalnego drewna, a jednocześnie mają wszystkie zalety płytek ceramicznych - są łatwe w czyszczeniu i trwałe. Można je też montować na ogrzewaniu podłogowym (Fot. Opoczno)


Drewniany elegancki parkiet czy gwarantujące wytrzymałość płytki ceramiczne? Marka Opoczno ma rozwiązanie tego dylematu - płytki Softwood naśladujące wzorem naturalne drewno.

Wybierając materiał, którym wykończymy podłogę, nie musimy rozważać wad i zalet drewna i płytek ceramicznych. Wszystkie plusy obu tych rozwiązań łączą płytki ceramiczne wyglądające jak drewno. Płytkach Softwood Opoczno wiernie odwzorowują rysunek naturalnego drewna.

Płytki z kolekcji Softwood są podłużne i mają format 14,7 x 90 cm, dzięki czemu przypominają niewielkie deski. Taki format pozwala na swobodę przy układaniu , ale również bardziej upodabnia płytkę do drewna. Bo o to chodzi przede wszystkim - by w każdym z domowych wnętrz - salonie, holu o dużym natężeniu ruchu, wilgotnej łazience, czy kuchni, w której nietrudno o bałagan, można było cieszyć się pięknem drewna. I to bez niepokoju o ewentualne uszkodzenia czy przebarwienia, które tak często zdarzają się, gdy mamy drewno na podłodze.

Płytki ceramiczne na ogrzewanie podłogowe

Płytki z kolekcji Softwood pozwalają na zastosowanie ogrzewania podłogowego bez obaw o jego wydajność i wypaczanie podłogi. Można je też ułożyć w pobliżu kominka. Są również mrozoodporne, dzięki czemu bez problemu można je zastosować na tarasach.

Płytki Softwood dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych. Pierwsza z nich - Beige to propozycja dla tych, którzy uważają, że domowa aranżacja powinna być przede wszystkim ciepła i przytulna. Beże i kremy przenikają się w niej z ciemniejszymi refleksami, oddając kolorystykę naturalnego drewna. Dla tych, którzy szukają delikatniejszej kolorystyki, Opoczno przygotowało Softwood w wersji Cream. Ten subtelny, jasny rysunek rozbielonego drewna świetnie pasuje do wnętrz w stylu skandynawskim, ale też może być doskonałą bazą do aranżacji nowoczesnych czy wręcz industrialnych.

Ceny płytek: 119 zł za m2

Zobacz także

budowa na wideo

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX