Kuchnia

 • Kuchnia w wiejskim stylu

  Kuchnia w wiejskim stylu

  Urządzenie kuchni w wiejskim stylu jest dość łatwe i przyjemne, ale wymaga sporej konsekwencji w doborze mebli, AGD czy elementów dekoracyjnych. Tylko wtedy stworzą spójną, miłą dla oka całość, przestrzeń, w której będzie się sympatycznie przebywać i smacznie gotować.

 • Aranżacje: kąt jadalny w kuchni

  Aranżacje: kąt jadalny w kuchni

  Chociaż w mojej kuchni bez problemu zmieścił się czteroosobowy stół, żałuję, że nie pomyślałam o wysuwanej spod blatu stolnicy. Mogłabym wtedy pilnować obiadu, siedząc w wygodnej pozycji jak przy stoliku. Z pewnością przydałaby się również jako dodatkowe miejsce do pracy, bo nawet długi blat często bywa niewystarczający.

 • Kuchnia: dwa kolory

  Kuchnia: dwa kolory

  Wygląda na to, że zabudowa w jednej barwie nieco się nam znudziła. Projektanci proponują więc kuchnie zaaranżowane w dwóch kolorach. Nie są monotonne, a jednocześnie nie nazbyt dynamiczne. Powinny więc zadowolić różne gusta.

 • Meble kuchenne: z okna do szafki

  Meble kuchenne: z okna do szafki

  Taką drogę pokonały żaluzje, które pod postacią drzwiczek trafiły do kuchni. Są łatwe w użyciu, otwarte nie zabierają przestrzeni, można je więc stosować w trudno dostępnych miejscach. Niektóre zapewniają przepływ powietrza, sprawdzą się więc w szafkach z żywnością.

 • Meble kuchenne: murowane szafki

  Meble kuchenne: murowane szafki

  Jak stworzyć niepowtarzalną kuchnię? Decydując się na murowane szafki. Ich zaletą jest także to, że pozwalają wykorzystać miejsce, na przykład we wnętrzu o nietypowym kształcie.

 • Kuchnia: schowki nie tylko w szafkach - 13 pomysłów

  Kuchnia: schowki nie tylko w szafkach - 13 pomysłów

  Do tradycyjnych ciągów szafek górnych i dolnych już dawno zdążyliśmy się przyzwyczaić. Poznajmy zatem bardziej nietypowe projekty kuchennej zabudowy, które pozwalają efektywniej wykorzystać przestrzeń. W dodatku bywają bardzo ciekawe wizualnie.

 • Meble kuchenne: oryginalnie, choć niedrogo

  Meble kuchenne: oryginalnie, choć niedrogo

  Wykonane lub ozdobione samodzielnie meble kuchenne zyskują indywidualny wygląd. Takie szafki mogą być tańsze od zakupionych w sklepie, gdyż do ich produkcji użyć można niedrogich materiałów.

 • Wnętrza: urządzamy małą kuchnię

  Wnętrza: urządzamy małą kuchnię

  Mała kuchnia - duży problem. W szafkach brakuje miejsca na naczynia i produkty spożywcze, a zbyt krótki blat roboczy utrudnia przygotowywanie bardziej skomplikowanych posiłków. Czy można temu zaradzić? Można! Udowadniają to wnętrza prezentowane tu i na następnych stronach.