Domy

 • Nowoczesna stodoła - stylowy dom pary architektów

  Nowoczesna stodoła - stylowy dom pary architektów

  Małżeństwo architektów wymyślające własny dom? Brzmi groźnie! Na szczęście ta współpraca nie zaowocowała katastrofą budowlaną, ale bardzo udanym projektem.

  Domy
 • Dom pod Warszawą w stylu prowansalskim

  Dom pod Warszawą w stylu prowansalskim

  Jasny, przestronny i pełen dobrych pomysłów, taki jest podwarszawski dom młodych rodziców. Jego wystrój został zainspirowany prowansalskimi willami.

  Domy
 • Sielski dom w Bielsku-Białej

  Sielski dom w Bielsku-Białej

  Agnieszka i Łukasz szukali domu z dala od miejskiego zgiełku. Teraz wśród jodeł i świerków, z widokiem na beskidzkie wierchy, czują się jak na wiecznych wakacjach.

  Domy
 • Mieszkanie w sielskim stylu

  Mieszkanie w sielskim stylu

  Łąki, pola i lasy po horyzont - malownicze wiejskie krajobrazy zainspirowały Magdę i Piotra do urządzenia domu w równie sielskim stylu. A ponieważ mamy XXI wiek, gospodarze dołożyli też akcent... kosmiczny.

  Domy
 • Z ciasnej kawalerki do przestronnego domu. Wnętrza pełne spokoju

  Z ciasnej kawalerki do przestronnego domu. Wnętrza pełne spokoju

  Emilia i Adrian żyją w szybkim tempie. W domu nie potrzebują więc dodatkowych bodźców. I właśnie dlatego postarali się, by panował w nim spokojny klimat, pozwalający im nieco wyhamować.

  Domy
 • Przytulny dom w Pile z etnicznym akcentem

  Przytulny dom w Pile z etnicznym akcentem

  W poszukiwaniu wnętrzarskich inspiracji trafiliśmy na projekt aranżacji domu autorstwa studia EWEM. Urządzone z dbałością o przejrzystość układu, pełne kojących barw i ocieplających wnętrza atrybutów przyciągnęło naszą uwagę.

  Domy
 • Zamieszkać w amerykańskiej przyczepie

  Zamieszkać w amerykańskiej przyczepie

  Airstream to amerykańska legenda. O tych przyczepach kempingowych marzą jednak nie tylko Amerykanie. Zaglądamy do środka!

  Domy
 • Dom zaplanowany w najdrobniejszych szczegółach

  Dom zaplanowany w najdrobniejszych szczegółach

  Obok mebli stylowych stoją nowoczesne, surowy beton sąsiaduje z dekoracyjną tapetą. Pomieszanie konwencji to sposób Brygidy i Tomasza na wnętrze, które szybko się nie znudzi.

  Domy
 • Rodzinny dom urządzony w odcieniach błękitu

  Rodzinny dom urządzony w odcieniach błękitu

  Nieprzypadkowo od razu nawiązujemy do ptaków. Ich obecność wpłynęła w decydującym stopniu na wygląd wnętrz. I może nie bez powodu tyle w tym domu skrzydeł.

  Domy
 • Dom pod miastem z przytulnymi wnętrzami w szarościach

  Dom pod miastem z przytulnymi wnętrzami w szarościach

  Miało być po szwedzku - z jasnym drewnem i bielą. A wyszło, jak to zwykle bywa, inaczej. Joanna i Wojtek nie chcieli mieć domu podobnego do tysiąca innych.

  Domy
 • Wymarzony dom dla rodziny z przytulnymi wnętrzami

  Wymarzony dom dla rodziny z przytulnymi wnętrzami

  Cisza, spokój, wokół łąki i pola. Prawie jak na wsi, a do Warszawy zaledwie kwadrans samochodem. Nic dziwnego, że to miejsce spodobało się Ani od razu. Przeprowadzka do podmiejskiej enklawy była pierwszą rewolucją w jej życiu. Potem przyszły następne.

  Domy
 • Nowoczesna aranżacja domu w bieli i drewnie

  Nowoczesna aranżacja domu w bieli i drewnie

  Wnętrza tego domu wyróżniają się połączeniem bieli i jasnego drewna. Nowoczesna aranżacja nabrał dzięki temu unikatowego wyrazu.

  Domy
 • Nowoczesny dom daleko od miejskiego zgiełku

  Nowoczesny dom daleko od miejskiego zgiełku

  Ania i Kamil zamienili metropolię na mniejsze miasto, mieszkanie nad dużą rzeką na dom nad rzeczką. I wiedzą, że to doskonały wybór.

  Domy
 • Nowoczesne wnętrza z osobowością w Tarnowskim mieszkaniu

  Nowoczesne wnętrza z osobowością w Tarnowskim mieszkaniu

  U podnóża ruin średniowiecznego zamku, willowej dzielnicy Tarnowa znajduje się dom, a w nim dwupoziomowe mieszkanie. Choć jest urządzone nowocześnie, to ma wyrazisty charakter.

  Domy
 • Stuletni dom pod Mińskiem Mazowieckim w nowej odsłonie

  Stuletni dom pod Mińskiem Mazowieckim w nowej odsłonie

  Ten dom liczy już sto lat. Sędziwy budynek potrzebował remontu. Po rozbudowie i odświeżeniu wnętrz wygląda jak nowy. Jego wnętrza zachwycają.

  Domy
 • Ciepły minimalizm - nowoczesne wnętrza pod Poznaniem

  Ciepły minimalizm - nowoczesne wnętrza pod Poznaniem

  Proste formy i geometryczne bryły. Matowe wykończenia. Wszechobecna biel i szarość. Stając w progu domu pod Poznaniem, czujemy powiew nowoczesności. Architekt postanowił jednak przełamać sterylność stylu minimalistycznego drewnianą podłogą.

  Domy
 • Dom pod Poznaniem urządzony w szarościach

  Dom pod Poznaniem urządzony w szarościach

  Ewelina od dzieciństwa jest związana z modą - jej rodzina prowadzi firmę odzieżową. Nic dziwnego, że urządzanie domu potraktowała jak projektowanie wygodnej i pięknej sukni. Użyła nawet swoich ulubionych kolorów, które dominują także w jej garderobie.

  Domy
 • Najpiękniejsze letnie domy [TOP 10]

  Najpiękniejsze letnie domy [TOP 10]

  Kto z nas nie marzy o własnym wakacyjnym domu? O miejscu, gdzie można spokojnie spędzić wakacje? Prezentujemy Wam 10 najciekawszych letnich domów - dużych i małych, nowoczesnych i tradycyjnych. Każdy znajdzie coś dla siebie!

  Domy
 • Ten dom pokochali użytkownicy Instagrama. Zaglądamy do środka

  Ten dom pokochali użytkownicy Instagrama. Zaglądamy do środka

  Czy można połączyć pracę, wychowanie kilkuletniego chłopca i hobby, którym jest dekorowanie domu i pielęgnacja ogrodu? Oczywiście, że tak! Najlepszym dowodem na to jest Emilia, która jak mało kto kocha swoje cztery kąty.

  Domy
 • Przytulny dom o nowoczesnym układzie

  Przytulny dom o nowoczesnym układzie

  Nie zawsze udaje się płynnie połączyć przytulność z nowoczesnością. Jednak w aranżacji tego domu jest i jedno i drugie. W nowoczesnej bryle zamknięto przytulne wnętrza.

  Domy
 • Sielski dom na wzgórzu

  Sielski dom na wzgórzu

  Kasia i Tomek chcieli mieszkać w mieście, ale wizyta w dolnośląskim Przygórzu zweryfikowała te plany. Zakochali się w domu położonym na wzgórzu i w nim postanowili zamieszkać.

  Domy
 • Eklektyczne wnętrza domu z oryginalnym kolorem taupe

  Eklektyczne wnętrza domu z oryginalnym kolorem taupe

  Zaglądamy do wnętrz domu w Krakowie. Budynek wymagał remontu, a trudne przestrzenie stanowiły dodatkowe wyzwanie. Nie obyło się bez burzenia ścian, poszerzania otworów i przeróbek instalacji. W ich efekcie powstała eklektyczna przestrzeń w nowoczesnej, a jednocześnie swobodnej konwencji.

  Domy
 • Dom w Kobylance - nowoczesne oblicze domu na wsi

  Dom w Kobylance - nowoczesne oblicze domu na wsi

  Ten dom na wsi nie należy do typowych. Przede wszystkim dlatego, że powstał w nowoczesnym stylu minimalistycznym. Pisały o nim już takie tytuły jak włoska edycja magazynu "Elle Decoration".

  Domy
 • Dom otoczony brzozami. Jego wnętrza urzekają

  Dom otoczony brzozami. Jego wnętrza urzekają

  Państwo, nomen omen, Brzozowscy swoje miejsce do życia znaleźli w białym domu pośród brzeziny. Barwy brzozowej kory pojawiły się także we wnętrzach.

  Domy
 • Wnętrza pełne pamiątek w warszawskim domu z historią

  Wnętrza pełne pamiątek w warszawskim domu z historią

  W stropie znaleźli plik przedwojennych banknotów. Pod zbutwiałym parkietem - pistolet. A na tynku w piwnicy do dziś widać ślady po ostrzale. Mieszkanie Anki i Michała na warszawskim Żoliborzu pamięta niejedno wydarzenie.

  Domy
 • Przebudowa starego domku letniskowego typu Brda. Robi wrażenie!

  Przebudowa starego domku letniskowego typu Brda. Robi wrażenie!

  Na zalesionej działce w okolicach śląskiego Lublińca stał drewniany, letniskowy domek typu Brda. Architekci z pracowni Medusa group nadali mu nowoczesne oblicze.

  Domy
 • Jak mieszka Dziani książę cygański? Zaglądamy do domu syna Don Vasyla

  Jak mieszka Dziani książę cygański? Zaglądamy do domu syna Don Vasyla

  Złocone meble, perskie dywany i własny portret na ścianie. Zobaczcie, jak mieszka Dziani!

  Domy
 • Wnętrza w stylu Aspen pod Giewontem

  Wnętrza w stylu Aspen pod Giewontem

  W tych wnętrzach jest góralski klimat, ale w luksusowym wydaniu. Wszystko to w centrum Zakopanego, pomiędzy słynnymi Krupówkami a zespołem skoczni Wielka Krokiew.

  Domy
 • Niezwykły, sielski dom Annie Sloan, kreatorki światowej marki farb do mebli

  Niezwykły, sielski dom Annie Sloan, kreatorki światowej marki farb do mebli

  Annie Sloan 25 lat temu stworzyła markę farb do mebli, które dziś należą do światowej czołówki. Nam pokazuje swój niezwykły dom. W nim testuje wszystkie produkty, jakie tworzy. Maluje nimi meble, których używa na co dzień. Z zewnątrz dom wygląda niepozornie, ale w środku...

  Domy
 • Dom inspirowany górską chatą

  Dom inspirowany górską chatą

  Choć Anna i Jarosław bardzo chcieli przenieść się w ukochane Karkonosze, musieli zostać w Wielkopolsce. W Ślesinie trzymała ich praca, rodzina i przyjaciele. Zrezygnowali więc z przeprowadzki, ale nie z marzeń o życiu w chacie w góralskim stylu.

  Domy