Domy

 • Dom otoczony brzozami. Jego wnętrza urzekają

  Dom otoczony brzozami. Jego wnętrza urzekają

  Państwo, nomen omen, Brzozowscy swoje miejsce do życia znaleźli w białym domu pośród brzeziny. Barwy brzozowej kory pojawiły się także we wnętrzach.

  Domy
 • Wnętrza pełne pamiątek w warszawskim domu z historią

  Wnętrza pełne pamiątek w warszawskim domu z historią

  W stropie znaleźli plik przedwojennych banknotów. Pod zbutwiałym parkietem - pistolet. A na tynku w piwnicy do dziś widać ślady po ostrzale. Mieszkanie Anki i Michała na warszawskim Żoliborzu pamięta niejedno wydarzenie.

  Domy
 • Wnętrza w stylu Aspen pod Giewontem

  Wnętrza w stylu Aspen pod Giewontem

  W tych wnętrzach jest góralski klimat, ale w luksusowym wydaniu. Wszystko to w centrum Zakopanego, pomiędzy słynnymi Krupówkami a zespołem skoczni Wielka Krokiew.

  Domy
 • Niezwykły, sielski dom Annie Sloan, kreatorki światowej marki farb do mebli

  Niezwykły, sielski dom Annie Sloan, kreatorki światowej marki farb do mebli

  Annie Sloan 25 lat temu stworzyła markę farb do mebli, które dziś należą do światowej czołówki. Nam pokazuje swój niezwykły dom. W nim testuje wszystkie produkty, jakie tworzy. Maluje nimi meble, których używa na co dzień. Z zewnątrz dom wygląda niepozornie, ale w środku...

  Domy
 • Dom inspirowany górską chatą

  Dom inspirowany górską chatą

  Choć Anna i Jarosław bardzo chcieli przenieść się w ukochane Karkonosze, musieli zostać w Wielkopolsce. W Ślesinie trzymała ich praca, rodzina i przyjaciele. Zrezygnowali więc z przeprowadzki, ale nie z marzeń o życiu w chacie w góralskim stylu.

  Domy
 • Drewniany dom zamiast mieszkania

  Drewniany dom zamiast mieszkania

  Drewniany dom był marzeniem Pawła. W końcu udało się je zrealizować. Znalazł ciepły i przytulny dom dla rodziny, i to niedaleko centrum miasta.

  Domy
 • Z ciasnej kawalerki do przestronnego domu. Wnętrza pełne spokoju

  Z ciasnej kawalerki do przestronnego domu. Wnętrza pełne spokoju

  Emilia i Adrian żyją w szybkim tempie. W domu nie potrzebują więc dodatkowych bodźców. I właśnie dlatego postarali się, by panował w nim spokojny klimat, pozwalający im nieco wyhamować.

  Domy
 • Dom urządzony przez kobietę ze stolarską pasją

  Dom urządzony przez kobietę ze stolarską pasją

  Ania udowadnia, ze stolarstwo to nie tylko męskie zajęcie. Dała temu wyraz, urządzając własny dom i rozkręcając biznes. Nam opowiada o swoich czterech kątach i pasji do drewna.

  Domy
 • Zamienili ciasne mieszkanie na dom. Jak go urządzili?

  Zamienili ciasne mieszkanie na dom. Jak go urządzili?

  Dom kupiony z drugiej ręki plus właścicielka, która jest architektem wnętrz. Co wychodzi z tego dodawania? Generalny remont i mnóstwo pomysłowych rozwiązań.

  Domy
 • Dom pod Warszawą w stylu prowansalskim

  Dom pod Warszawą w stylu prowansalskim

  Jasny, przestronny i pełen dobrych pomysłów, taki jest podwarszawski dom młodych rodziców. Jego wystrój został zainspirowany prowansalskimi willami.

  Domy
 • Minimalizm z nutą glamour w domu we Włocławku

  Minimalizm z nutą glamour w domu we Włocławku

  Otoczony zielenią dom we Włocławku przeszedł całkowitą przemianę, w efekcie której zyskał nowoczesne, a jednocześnie przytulne wnętrze. Mieszka tu para lekarzy.

  Domy
 • Nowoczesna stodoła - stylowy dom pary architektów

  Nowoczesna stodoła - stylowy dom pary architektów

  Małżeństwo architektów wymyślające własny dom? Brzmi groźnie! Na szczęście ta współpraca nie zaowocowała katastrofą budowlaną, ale bardzo udanym projektem.

  Domy
 • Dom, który stworzyła kobieta

  Dom, który stworzyła kobieta

  Jeśli się chce, wszystko można zrobić - uznała Sylwia i zabrała się za urządzanie domu. Własnymi rękami przywracała do stanu używalności stare meble, kładła boazerię i ozdabiała wnętrza. Efekty jej pracy są naprawdę zdumiewające.

  Domy
 • Sielski dom na wzgórzu

  Sielski dom na wzgórzu

  Kasia i Tomek chcieli mieszkać w mieście, ale wizyta w dolnośląskim Przygórzu zweryfikowała te plany. Zakochali się w domu położonym na wzgórzu i w nim postanowili zamieszkać.

  Domy
 • Dom w Halinowie. Połączenie tradycji z nowoczesnością

  Dom w Halinowie. Połączenie tradycji z nowoczesnością

  W tym domu zastosowano tradycyjne materiały budowlane, konstrukcję nawiązującą do dawnej architektury oraz stare meble będące rodzinnymi pamiątkami. Tu naprawdę ceni się historię.

  Domy
 • Przytulny dom o nowoczesnym układzie

  Przytulny dom o nowoczesnym układzie

  Nie zawsze udaje się płynnie połączyć przytulność z nowoczesnością. Jednak w aranżacji tego domu jest i jedno i drugie. W nowoczesnej bryle zamknięto przytulne wnętrza.

  Domy
 • Dom z duszą na warszawskiej Sadybie

  Dom z duszą na warszawskiej Sadybie

  Środek Warszawy, a można się tutaj poczuć jak na Huculszczyźnie, Dalekim Wschodzie albo w Meksyku. W starym domu otoczonym ogrodem Ania i Maciek zamknęli prawie cały świat.

  Domy
 • Mały domek zbudowany własnymi rękami

  Mały domek zbudowany własnymi rękami

  Nic tak nie cieszy jak to, co zrobiło się samemu. W budowę i urządzanie swojego domu Beata i Waldek włożyli całe serce. On piłował, wiercił,<br>przycinał. Ona szyła i malowała.

  Domy
 • Eklektyczne wnętrza w dawnej leśniczówce

  Eklektyczne wnętrza w dawnej leśniczówce

  Anna i Grzegorz kupili leśniczówkę w opłakanym stanie i przekształcili ją w pełen uroku dom. Wnętrza urządzali sami, wypełniając je własnoręcznie odnowionymi meblami. Efekt urzeka.

  Domy
 • Stuletni dom pod Mińskiem Mazowieckim w nowej odsłonie

  Stuletni dom pod Mińskiem Mazowieckim w nowej odsłonie

  Ten dom liczy już sto lat. Sędziwy budynek potrzebował remontu. Po rozbudowie i odświeżeniu wnętrz wygląda jak nowy. Jego wnętrza zachwycają.

  Domy
 • Dom pod Giewontem. Tradycja z nowoczesnością

  Dom pod Giewontem. Tradycja z nowoczesnością

  Pod Giewontem stoi zabytkowy dom, a w nim drewniane meble. Większość z nich zrobił Wojtek, zapalony narciarz i pasjonat Podhala.

  Domy
 • Wnętrza starej willi - dom z klimatem

  Wnętrza starej willi - dom z klimatem

  Ten dom mógłby opowiedzieć niejedną fascynującą historię. Przed wojną mieszkał w nim podobno botanik. Potem znalazł tu swoje zacisze słynny pianista. Anna postanowiła odtworzyć dawny klimat tego miejsca.

  Domy
 • Niesamowite wnętrza mazurskiego pensjonatu. Stworzyła je para młodych ludzi

  Niesamowite wnętrza mazurskiego pensjonatu. Stworzyła je para młodych ludzi

  Magda i Marcin mieszkają i pracują w Warszawie, a wypoczywają na Mazurach. Tam też postanowili wybudować miejsce, gdzie mogliby naprawdę się zrelaksować. Tam powstał pensjonat Villa Sielanka, który zachwyca oryginalnymi wnętrzami.

  Domy
 • Dom w Otrębusach - nowoczesność i wygoda

  Dom w Otrębusach - nowoczesność i wygoda

  Zamienili 55-metrowe mieszkanie w Warszawie, na dom w Otrębusach. Urządzili je w stonowanych beżach, szarościach i bielach. Stworzyli prawdziwe rodzinne gniazdko.

  Domy
 • Sielski dom w Bielsku-Białej

  Sielski dom w Bielsku-Białej

  Agnieszka i Łukasz szukali domu z dala od miejskiego zgiełku. Teraz wśród jodeł i świerków, z widokiem na beskidzkie wierchy, czują się jak na wiecznych wakacjach.

  Domy
 • Dom w Krakowie po pradziadku

  Dom w Krakowie po pradziadku

  Ten dom został wzniesiony ponad sto lat temu. Po latach świetności, zaczął popadać w ruinę. Teraz nadano mu drugie życie. Dom przypomina modernistyczną willę.

  Domy
 • Dom w dworkowym klimacie

  Dom w dworkowym klimacie

  Sielska okolica i architektura polskiego dworku skłoniły Agnieszkę i Wiesława do urządzenia domu w tradycyjnym stylu. Nie trzymali się jednej konwencji aranżacyjnej. Pomieszali wiejskie klimaty ze skandynawską prostotą i pałacowym szykiem. Efekt - wnętrza odbiegające od sztampy, ciepłe i ponadczasowe.

  Domy
 • Nowoczesne wnętrza w ciepłych barwach

  Nowoczesne wnętrza w ciepłych barwach

  Kiedy zaczęli urządzać dom, wiedzieli na pewno, czego nie chcą: ani klasyki, ani wnętrza pełnego szkła i metalu. A co chcieli? To podpowiedziała im projektantka.

  Domy
 • Przytulny dom pod miastem

  Przytulny dom pod miastem

  Marta i Marcin przeprowadzali się już osiem razy. Mieszkali w domach na wsi i w miejskich blokach, nigdzie nie zagrzewając miejsca. Kto wie, może przytulne wnętrza i sielska okolica zatrzymają ich tutaj na dłużej.

  Domy
 • Jasny dom pod Białymstokiem

  Jasny dom pod Białymstokiem

  Przytulny dom dla 4-osobowej rodziny. W ogromnych oknach nie ma zasłon - i tak już zostanie. Dla Kamy najważniejsze są bowiem światło i przestrzeń. W takim otoczeniu łatwo jej puścić wodze fantazji i zaprojektować kolejny patchwork.

  Domy