Pomysły na kuchnię z otwartymi półkami

Kuchnia z otwartymi półkami

Kuchnia z otwartymi półkami (dans-le-townhouse.blogspot.ca)

Otwarte półki w kuchni dodają wnętrzom lekkości i pozwalają na wyeksponowanie kuchennych skarbów. Pasują zarówno do kuchni tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Przedstawiamy 14 aranżacji.

Otwarte półki w kuchni mają tyle samo zwolenników co przeciwników. Dla jednych to najlepszy sposób na wyeksponowanie kuchennych skarbów, dla drugich zbieracze kurzu. Jeśli mamy problem z utrzymaniem porządku otwarte półki faktycznie mogą nie być dla nas najlepszym rozwiązaniem. Z pewnością jednak docenią je osoby dużo gotujące - zapewniają łatwiejszy dostęp do sprzętów, naczyń czy przypraw. Przede wszystkim jednak półki mają ogromne walory estetyczne. Pozwalają urozmaicić wystrój kuchni, nadać mu lekkości, a nawet optycznie powiększyć małą kuchnię.

Półki nie muszą być wykonane z tego samego materiału co szafki kuchenne. Powinny być jednak spójne stylistycznie z całym wyposażeniem kuchni. Równie ważne co same półki, jest to to na nich postawimy.

ARANŻACJE KUCHNI Z OTWARTYMI PÓŁKAMI >>

Zdjęcie GIESSER MESSER Nóż do oddzielania kości 180 mm, niebieski 310518b Zdjęcie Pojemnik COFFEE z pokrywką - niebieski Zdjęcie Bigjigs Akcesoria kuchenne niebieskie
GIESSER MESSER Nóż do oddzielania kości Pojemnik COFFEE z pokrywką Bigjigs Akcesoria kuchenne
źródło: Okazje.info

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (1)
Pomysły na kuchnię z otwartymi półkami
Zaloguj się
  • an1005

    Oceniono 18 razy 18

    Jak sie mieszka w miescie to potrzeba 7 krasnali by te skarby ciagle myly.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Urządzenia do zabudowy

Funkcjonalność na najwyższym poziomie

Zlewozmywaki, baterie i akcesoria

Im większy wybór, tym lepiej dopasujesz wykończenie zlewozmywaka do indywidualnych potrzeb i gustu