Gdzie szukać miejsca na schowki w łazience?

red.
11.02.2016 12:45
A A A
Łazienka pełna schowków

Łazienka pełna schowków (Fot. IKEA)

Gdzie zmieścić w łazience wszystkie potrzebne kosmetyki i przybory, tak żeby nie zastawiać umywalki i wanny? Są sposoby na schowki nawet w bardzo małej łazience. Niektóre są dobrze znane, inne cię zaskoczą.

W łazience najczęściej przechowujemy ręczniki, kosmetyki, środki czystości, czasem drobne sprzęty, a czasem większe, jak deska do prasowania. Gdzie to wszystko pomieścić na niewielkiej powierzchni, którą już i tak w znacznej mierze pochłaniają wanna, umywalka i sedes?

W szukaniu miejsca na schowki w łazience niekiedy trzeba się wykazać kreatywnością i poszukać nietypowych rozwiązań. Warto zwrócić większą uwagę na dotychczas niezagospodarowane powierzchnie, jak drzwi, narożniki, ściana nad wanną czy toaletą. Nie zapominajmy też o rozwiązaniach dobrze znanych i sprawdzonych, jak niezawodna szafka podumywalkowa. W odpowiednio dobranym modelu może się zmieścić zaskakująco wiele.

POMYSŁY NA SCHOWKI W ŁAZIENCE >>

Zobacz także

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (1)
Zaloguj się
  • Ada Küpper-Weisser

    Oceniono 2 razy 0

    Najwięcej miejsca robi się gdy się kupi wiszące szafki z lustrami, można w nich chomikować różne rzeczy. Swoje kupiłam w świecie łazienek i jestem mega zadowolona;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX