Kolorowe płytki w łazience - aranżacje

Kolorowe płytki na ścianie

Kolorowe płytki na ścianie (fot. Ape Ceramica)

Jakie płytki wybrać do łazienki? Najlepiej kolorowe. Wielobarwne płytki ceramiczne lub cementowe coraz częściej i odważniej wprowadzane są do łazienek.

Płytki w łazience można zaaranżować na wiele sposobów. Kolorowe płytki dostarczają nam znacznie więcej możliwości niż białe czy szare. Kolorem można zaakcentować poszczególne obszary w łazience, np. prysznic, obudowę wanny, oprawę lustra czy całą podłogę. Na kolorowym tle lepiej wygląda biała armatura łazienkowa, szczególnie wanna wolno stojąca. Szczególnie popularne stały się w ostatnim czasie kolorowe płytki cementowe. Mają one często wyszukane wzory, zazwyczaj o orientalnym rodowodzie. Niestety nie należą one do najtańszych, są jednak tańsze alternatywy. Niedrogie, jednokolorowe płytki ceramiczne ułożone z pomysłem też stworzą piękną aranżację.

Zebraliśmy zdjęcia z 17 łazienek, które wyłożono kolorowymi płytkami. Zaskakuje w nich różnorodność możliwych rozwiązań i wzorów płytek. Są wśród nich zarówno aranżacje odważne i bardziej stonowane, w intensywnych kolorach i tych bardziej stonowanych. Zobacz wszystkie i zainspiruj się.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

Komentarze (4)
Kolorowe płytki w łazience - aranżacje
Zaloguj się
  • Piotr Miśkiewicz

    Oceniono 7 razy -5

    Kolory w łazience, jak najbardziej tak! Byle nie pstrokacizna jak na pierwszym zdjęciu. Reszta super. Robiłem ostatnio aranżacje w swojej łazience, kupowałem w hurtowni
    www.heban.net , widać po asortymencie jak trendy szybko się zmieniaja. Wybor jest bardzo duzy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX