Metamorfoza kuchni w bloku

Kuchnia po metamorfozie

Kuchnia po metamorfozie (fot. Olga)

Mieszkanie w bloku w miejscowości Łęczna w woj. lubelskim. Nowi właściciele postanowili dostosować wygląd kuchni do pozostałej części mieszkania. Niewielkim kosztem nadali jej nowy styl.

Olga z mężem mają mieszkanie w bloku w Łęcznej. Nie mieli wielkich pieniędzy na remont, a chcieli odświeżyć wnętrza i dostosować wygląd kuchni do salonu. "Zależało nam na niskim koszcie, ponieważ na generalny remont nie było nas stać. Pomalowaliśmy więc meble, płytki oraz podłogę. Kiedy rok temu odważyliśmy się na ten krok, nie było jeszcze wielu metamorfoz, którymi moglibyśmy się kierować. Bałam się, jak to wyjdzie, ale na szczęście minął już ponad rok i kuchnia ma się świetnie" - mówi Olga, autorka metamorfozy.

Wnętrze zostało zaaranżowane w modnych bielach i szarościach. Zmiana koloru spowodowała, że kuchnia wydaje się większa i bardziej przestronna, zyskała też nowoczesny wyraz. Właściciele zdecydowali się także na zdjęcie gzymsu z górnych szafek z wmontowanymi lampkami. Powodował on, że kuchnia wydawała się ciężka i staromodna.

Całości dopełniły dodatki - zasłony w pasy, wiklinowe kosze, ozdobne pojemniki. Dzięki nim kuchnia wygląda stylowo i przytulnie. W takiej samej konwencji został urządzony salon, na który kuchnia jest częściowo otwarta. Królują w nim różne odcienie szarości. Oba wnętrza są urządzone spójnie, w ciepły i przyjazny sposób. Wszystko to osiągnięto bez wielkich wydatków, za to dzięki pomysłowości i pracy własnych rąk.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

Komentarze (16)
Metamorfoza kuchni w bloku
Zaloguj się
 • 123_moda

  Oceniono 14 razy 8

  Wyrzućcie zasłonki (firanki) z kuchni. Psują cały efekt i nijak się mają do zasłon w pokojach. Jeśli coś w kuchennym oknie musi wisieć, lepsze będą: rolety (rzymskie, austriackie, weneckie, zwykłe - przepuszczające światło albo nie, ale jasne) albo plisy.

 • Zbigniew Szczepaniak

  Oceniono 4 razy 4

  Jak się dobrze odtłuści to nic nie łuszczy się. Na podłodze może może się co najwyżej ścierać.

 • trup

  Oceniono 2 razy 2

  magiczna farba v cos tam. na ścianach ok ale na podłodze łuszczy sie juz po miesiącu

 • Gość: Anna

  0

  Zupełnie nie moja estetyka, ale generalnie na duży plus:)

 • sojer2006

  Oceniono 2 razy 0

  Bardzo fajne wnętrze, tylko różowy zegar mi nie pasuje.

 • zajacpo

  Oceniono 5 razy -1

  a zlew wciąż w tym samym idiotycznym miejscu

 • moontravel

  Oceniono 13 razy -5

  Szpitalna biel. Jak dla mnie za zimna kolorystyka, sterylna, nudna i taka obojętna bez wyrazu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX