Kuchnia ukryta w szafie

Łączenie kuchni z pokojem w niewielkich mieszkaniach ma sporo plusów - dzięki temu można zyskać sporą przestrzeń i nadać wnętrzu nowoczesny wygląd. Dla wielu osób poważną wadą takiego rozwiązania jest niczym nieprzesłonięty widok na kuchenny rozgardiasz.
Do nich należy właścicielka tej kawalerki. Znalazła jednak sposób, by mieć więcej miejsca, a jednocześnie - nie oglądać Kuchni z części wypoczynkowej. Zabudowę ukryła w... szafie, a precyzyjniej mówiąc, za składanymi drzwiami, jakie się stosuje właśnie w szafach. Gdy są otwarte, gospodyni ma wygodny dostęp do blatu roboczego, urządzeń (zlewozmywaka, płyty grzejnej i piekarnika), szafek oraz przechowywanych w nich sprzętów. Kiedy zostaną zamknięte, wszystko znika, a pomieszczenie znów nabiera salonowego charakteru.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o urządzaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail:Zobacz przykład, Zapisz sięCała zabudowa kuchenna zajmuje jedną ścianę (część zamykana drzwiami oraz sąsiadujące z nią szafki ze schowkami i lodówką) oraz przestrzeń pod oknem przy ścianie sąsiedniej. Fronty większości szafek są zrobione z takiego samego materiału co drzwi. Tylko górne - schowane w "szafie" - zrobiono z lakierowanej na biało płyty.

Zobacz galerię zdjęćZobacz także:

Mieszkanie i dom - trendy 2010

Stół w kuchni

Królewska aranżacja

Więcej o:
Komentarze (6)
Kuchnia ukryta w szafie
Zaloguj się
 • Gość: Hanne

  Oceniono 5 razy 3

  Swietne rozwiazanie

 • joankb

  Oceniono 7 razy 3

  Jaki nieład? Uwielbiam moją otwartą kuchnie, która nadaje wnętrzu życia.

 • joanna.dziob

  Oceniono 2 razy 2

  A gdzie lodówka, pod stołem????

 • joanna.dziob

  Oceniono 1 raz 1

  A gdzie lodówka, pod stołem????

 • gustovna

  0

  Bardzo fajne rozwiązanie, aczkolwiek nie bez powodu Globalo ma w swojej ofercie okapy podszafkowe również.

 • renatka_85

  Oceniono 1 raz -1

  Kuchnia w szafie - bomba! W ogóle jestem zwolenniczką takich rozwiązań, są chyba najbardziej praktyczne. U mnie w wersji następującej: okap od Globalo - podszafkowy :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX