Pomysły na kafelki w łazience

Drobnymi kafelkami obramowano szafki w tej jasnej łazience. Powstały w ten sposób graficzny wzór to ważny element aranżacji.

Drobnymi kafelkami obramowano szafki w tej jasnej łazience. Powstały w ten sposób graficzny wzór to ważny element aranżacji. (fot. Michał Skorupski)

Kafelki to prawdziwa ozdoba łazienki. Możemy wybierać wśród setek wzorów różniących się kolorystyką, kształtem, fakturą. Zebraliśmy pomysły na ułożenie kafelków z waszych łazienek.

Wybór kafelków do łazienki to jedna z kluczowych decyzji, jaką podejmujemy przy urządzaniu tego pomieszczenia. Jednocześnie szeroka oferta rynkowa pozwala na dużą swobodę w aranżacji naszych łazienek. Możemy sobie pozwolić zarówno na fantazyjne wzory, jak i bardziej stonowane. Wybór zależy od naszych oczekiwań i wyobraźni. Wybraliśmy 15 łazienek z waszych mieszkań, które mogą posłużyć za inspirację.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

Zdjęcie Płytka Cerrol Ontario Krem 33,3x33,3 Zdjęcie Płytka Paradyż Tamoe Wrzos kafel 19,8x19,8 Zdjęcie Płytka Tubądzin Biloba brown 45x45
Płytka Cerrol Ontario Krem ... Płytka Paradyż Tamoe Wrzos ... Płytka Tubądzin Biloba brow...
źródło: Okazje.info

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (1)
Pomysły na kafelki w łazience
Zaloguj się
  • Aneta Amanowicz

    Oceniono 1 raz -1

    Wydaje mi się, że teraz modne są płytki imitujące beton albo drewno. Jest bardzo duży wybór takich płytek, choćby tutaj: viverto.pl/plytki_beton,138,0.html i wydaje mi się, że każdy wybierze coś dla siebie. Mnie bardzo podoba się styl skandynawski i industrialny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX