Oryginalne mieszkanie z oranżerią w Warszawie

AO, projekt: Warsztat Wnętrza Ewa Sołonin, zdjęcia: Joanna Alexandrowicz
01.05.2017 07:39
A A A
Mieszkanie z oranżerią na Saskiej Kępie

Mieszkanie z oranżerią na Saskiej Kępie (projekt: Warsztat Wnętrza Ewa Sołonin, zdjęcia: Joanna Alexandrowicz)

Choć mieszkanie znajduje się w środku miasta czuje się w nim bliskość natury. Wszystko dzięki stylowej oranżerii, skandynawskiej stylistyce i naturalnym materiałom.

Stylowa oranżeria jest największym atutem mieszkania na warszawskiej Saskiej Kępie. W jej lekkim i przeszklonym wnętrzu zaaranżowano jadalnię w STYLU SKANDYNAWSKIM. Jest tam pełno drewna i stylowych dodatków. Z pomieszczenia można wyjść wprost na drewniany taras, będący prawdziwą oazę spokoju.

W całym mieszkaniu zdecydowano się na jasne i lekkie barwy, naturalne materiały oraz proste i wygodne meble - typowe dla stylu skandynawskiego. W oranżerii i kuchni dominują drewniane elementy, z kolei w salonie i łazience główną rolę odgrywa odsłonięta i pomalowana na biało cegła. Zarówno cegła jak i drewno budują przytulny klimat właściwy dla skandynawskich wnętrz.

Zobacz także: ARANŻACJE Z CEGLANĄ ŚCIANĄ. PRZEGLĄD WASZYCH WNĘTRZ >>

Najmniejszym pomieszczeniem w tym mieszkaniu jest SYPIALNIA, której dwie ściany zostały w całości pokryte miękkimi panelami. Oprócz łóżka zmieściły się tu jeszcze tylko dwie wąskie i wysokie półki. Żeby nie wprowadzać klaustrofobicznej atmosfery, zamiast drzwi zastosowano kotarę.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

http://ladnydom.pl/czterykaty/1,57642,17937250,Oryginalne_mieszkanie_z_oranzeria_w_Warszawie.html

<

Zobacz także

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (5)
Zaloguj się
 • mdro

  Oceniono 32 razy 30

  A gdzie ta oranżeria? (Dla ułatwienia, za SJP PWN: "oranżeria - budynek ogrodowy z dużymi oknami, w którym hoduje się rośliny tropikalne"). To dobudówka jest, a nie "oranżeria".

 • ania jagas

  Oceniono 15 razy 13

  Najładniejszy taras, reszta taka sobie. Za dużo różnych faktur, materiałów, brak spójności

 • skrzyneczka2

  Oceniono 9 razy 5

  To prawda, pomalowana cegła jest przytulna i ciepła, nie to co te otynkowane i oblepione tapeta sciany . A niektóre dziwaki to zimne brr wykładziny sztuczne rozkładaja, to to dopiero !

 • klassa

  Oceniono 1 raz 1

  Sama przybudówka ( zwana oranżerią) bardzo ładna. Inne wnętrza już różnie.
  Kotara zamiast drzwi w sypialni - do szybkiej ewakuacji, bo wyłożenie ścian czymś, co stosuje się w ( wiadomo gdzie), wskazuje na takie potrzeby.
  No, i do tego to coś, co siedzi na dywanie, Jak z Bułhakowa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX