Stylowe mieszkanie w kamienicy

Mieszkanie w starej kamienicy

Mieszkanie w starej kamienicy (Fot. Monika Filipiuk-Obałek)

Wysokie mieszkanie w kamienicy było zaniedbane. Mimo to od razu wpadło w oko Magdzie. Wydobyto z niego potencjał. Świetne wnętrza pełne klasyki i nowoczesności.

Magda zawodowo zajmuje się nieruchomościami. Gdy po raz pierwszy zobaczyła to mieszkanie, od razu wpadło jej w oko, choć było zaniedbane i zagracone. Ale dostrzegła w nim potencjał.

Wnętrza zostały odnowione i stylowo urządzone. Pojawiają się w nim klasyczne elementy, jak i bardzo nowoczesne. Pokój dzienny został urządzony prosto, ale ze smakiem. Większość mebli wybrano z kolekcji firmy Nap (kanapa, fotel, stoliki kawowe). Ciepły klimat tworzą też etniczne dodatki, np. poduszki z Kapsztadu (proj. Heather Moore). Na podłodze - odnowiony dębowy parkiet. Nad sofą zamiast obrazu zawieszono lustro co optycznie powiększa stosunkowo nieduży pokój. Mebli, jak i innych sprzętów oraz dodatków jest niewiele. Magda nie chciała zastawiać przestrzeni. Tak jest we wszystkich pomieszczeniach.

W długiej kuchni wydzielono jadalnię, gdzie domownicy mogą w komfortowych warunkach spożywać posiłki i przyjmować gości. Tu połączono elementy retro z nowoczesnymi. Po stronie nowoczesności jest z pewnością kolorystyka wnętrza - wyszukane szarości, biel i błękit. Retro natomiast jest lodówka o zaokrąglonych kształtach rodem z lat. 50.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (4)
Stylowe mieszkanie w kamienicy
Zaloguj się
 • grabnik

  Oceniono 17 razy 7

  Półeczki koszmarne; wszystko razem ni przypiął ni przyłatał. Te marmury + gołe żarówy na sznurkach; łazienka jak miejska toaleta; sztukaterie i podwieszane sufity... Potencjał był, ale się zbył.

 • an1005

  Oceniono 11 razy 3

  Mieszkanie moze i mialo potencjal ale wg mnie został zmarnowany. Ciekawam kiedy włascieilom znudzi sie ten galimatias w kuchni. Az oczy bola od tych 'kratek'. No i te plastikowe poleczki na scianie w salonie. O taki 'styl' chodzilo mieszkancom??

 • alpepe

  Oceniono 6 razy 2

  Cóż, mieszanie uczucia, dopóki mieszka tam parka i dochodzi pani do ścierania kurzów, jest ok. Goście korzystający z łazienki graniczącej z sypialnią już nie bardzo, chyba, że w toalecie dla gości jest również coś do kąpieli. Poza tym, faktycznie, nieco za dużo się dzieje, malutkie płyteczki tu, pstrokacizna na podłodze tam, kuchnia, wybitnie dla osób niegotujących w domu, sprzątających wiecznie kurze. No i ta płyta nagrobna dla telewizora. Miało być ciekawie i stylowo, ale nie jest, niestety, za dużo pomysłów w jednym pomieszczeniu.

 • ampolion

  Oceniono 1 raz 1

  A gdzie jest weście do tej sypialni? Przez łazienkę?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX