Przedpokój w małym mieszkaniu

Fot. Jacek Jur / TAM TAM

W naszej kawalerce jest wydzielony przedpokój, ale nie chcemy, by wyglądał typowo. Mamy dużo książek, na które brakuje miejsca w pokoju. Czy możemy je postawić w przedpokoju?
Rzeczywiście w kawalerce dobrze urządzić przedpokój tak, żeby był jak najmniej "przedpokojowy". Dzięki temu mieszkanie wyda się optycznie większe, ponieważ zniknie wyraźna granica między pokojem i przedpokojem. Po pierwsze proponuję białe meble do takiego przedpokoju - powiększą wizualnie pomieszczenie. Mogą być na tle dość ciemnej ściany - np. szarej. Po drugie książki - najlepiej, by stanęły na półkach regału wykonanego we wnęce z płyt gipsowo-kartonowych. Warto zadbać o porządek wśród woluminów, bo estetycznie ustawione uatrakcyjnią przedpokój. Dzięki bibliotece przedpokój zmieni swój charakter, natomiast w pokoju będzie więcej miejsca na inne meble.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (9)
Przedpokój w małym mieszkaniu
Zaloguj się
 • flammande

  Oceniono 15 razy 13

  Co Wy wiecie o małym przedpokoju....

 • absurd

  Oceniono 12 razy 10

  To chyba ilustracja, jak NIE POWINNO SIĘ URZĄDZAĆ PRZEDPOKOJU i mieszkania w ogóle. Pełno tu zbierającego kurz badziewia zajmującego przestrzeń na to, co powinno się w niej znaleźć (garderoba, miejsce na więcej niż jedną parę butów, wieszak na ubrania, za to szafa pewnie zajmuje pół pokoju). I nie dość, że żadnej ekonomii, to jeszcze estetyczne dno, antyteza jakiejkolwiek estetyki (te żrące się majtkowe kolory i tandetne materiały wykończeniowe!) Wypchajcie się z takimi radami dla ubogich w wyobraźnię.

 • Gość: zuza

  Oceniono 12 razy 10

  eee, nic specjalnego - a na pewni nic praktycznego - a gdzie miejsce na palta?

 • Gość: ala

  Oceniono 6 razy 6

  to jest przedpokój z mieszkania 50-60 metrowego, więc dość kpinom! mały przedpokój i małe mieszkanie to 32 -34 m kw. i przedpokój 1*2 m kw. tam wykażcie inwencję.

 • Gość: esz

  Oceniono 5 razy 5

  chcecie wykazać się wyobraźnią i umiejętnościami w naprawdę małym przedpokoju?? zapraszam do mnie!

 • znikad_bis

  Oceniono 2 razy 2

  To jest DUŻY przedpokój. To jest przedpokój fatalnie sfotografowany - na zdjęciach nie widać rozwiązań, których oczekuje się po przedpokoju - jako miejsca na okrycia wierzchnie i funkcjonalną przestrzeń komunikacyjną. Skoncentrowano się na organizowaniu dodatkowej przestrzeni. Gdzieś tam, we fragmencie widać w odbiciu garderobę, albo coś w tym rodzaju, ale naprawdę nie jest to czytelnie sfotografowane. Jeszcze jedno - odkryte półki pod sufitem to pomysł iście szatański.

 • Gość: Zuba

  Oceniono 1 raz 1

  Mam podobny problem. Małe mieszkanie, a mnóstwo rzeczy. Szykuję się do remontu i zastanawiam się na jaki kolor pomalować przedpokój. Do salonu mam już wybrany kolor, taki oliwkowy z Magnata, ale co zrobić z przedpokojem... nie mam pojęcia. Nawet takie szafki się chyba do niego nie zmieszczą bo ma max 3-4 m2 wielkości. Co robić?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX