Wystrój wnętrz: kuchnia odzyskuje styl

1/4
>
CK
Zdjęcie numer 0 w galerii - Wystrój wnętrz: kuchnia odzyskuje styl

Fot. Arkadiusz Ścichocki, stylizacja Agnieszka Zabrodzka

>
W pełni wyposażona otwarta kuchnia, pozostała po dawnych właścicielach (na następnym zdjęciu), nie pasowała do stylu salonu. Stylistka ujednoliciła wystrój; zaproponowane przez nią rozwiązania poprawiły również funkcjonalność aneksu kuchennego. Aranżacje wnętrz.
Zabudowa kuchenna z lakierowanej na czerwono płyty MDF jest teraz dłuższa (ma kształt litery L), a w związku z tym - znacznie pojemniejsza. Dodatkowe schowki zapewnia też słupek z piekarnikiem wbudowanym na wygodnej wysokości. Panele ścienne pokryte melaminą zastąpiły niemodne płytki ceramiczne. Są nie tylko estetyczne, ale także odporne na wysoką temperaturę oraz łatwe do montowania - panele przykleja się po prostu do ściany. Stół i krzesła nie zostały zmienione. Dla większej wygody na krzesłach położono miękkie poduchy w czerwono-białych pokryciach, idealnie dopasowanych do nowej kolorystyki kuchni.
 • Zdjęcie numer 1 w galerii Wystrój wnętrz: kuchnia odzyskuje styl
 • Zdjęcie numer 2 w galerii Wystrój wnętrz: kuchnia odzyskuje styl
 • Zdjęcie numer 3 w galerii Wystrój wnętrz: kuchnia odzyskuje styl
 • Zdjęcie numer 4 w galerii Wystrój wnętrz: kuchnia odzyskuje styl
Komentarze (1)
Zaloguj się
 • Martyna Mar

  0

  WFM KUCHNIE tworzy grupa specjalistów, którzy projektują specjalnie z myślą o naszych Klientach kuchnie Twoich marzeń. Wspólnie z naszymi Klientami dopracowujemy każdy szczegół, aby spełniał Wasze wymagania. Projekty realizujemy w całej Polsce, gdyż nasze sklepy są rozmieszczone w różnych miastach. Na nasze produkty dajemy 5-letnią gwarancję, a na zawiasy dajemy aż dożywotnią gwarancję.
  Zapraszamy,
  WFM KUCHNIE
  www.wfm-kuchnie.pl/marka-wfm/o-nas

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX