Aranżacje z ceglaną ścianą. Przegląd waszych wnętrz

anaopo
13.03.2015 12:15
A A A
ŁAZIENKA. Z płyty gipsowo-kartonowej wykończonej płytkami pan domu zrobił wąską półkę na dekoracyjne drobiazgi.

ŁAZIENKA. Z płyty gipsowo-kartonowej wykończonej płytkami pan domu zrobił wąską półkę na dekoracyjne drobiazgi. (MONIKA FILIPIUK-OBAŁEK)

Cegła, najlepiej czerwona, nadaje wnętrzom szczególnego klimatu. Może przełamać zarówno bardzo tradycyjny, jak i bardzo nowoczesny wystrój. Między innymi dlatego Polacy tak często wprowadzają ją do swoich mieszkań. Wybraliśmy najciekawsze wnętrza z ceglaną ścianą.
Zobacz zdjęcia (12)

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (19)
Zaloguj się
 • cucurucu

  Oceniono 87 razy 19

  Cegla w lazience lub kuchni to poroniony pomysl glownie ze wzgledow higienicznych.

 • justseb72

  Oceniono 23 razy 7

  Salon czy kuchnia - jak najbardziej, jednak co do sypialni, to raczej jesyem tradycjonalistą. Dla mnie powinno być to miejsce wyciszone, przytulne, intymne. Cegły są industrialne, przez co niweczą wspomniane walory.

 • duch87

  Oceniono 6 razy 4

  Stara cegła pasuje do każdego wnetrza tak na prawde. To tylko kwestia smaku i tego jak podejdziemy do tematu nas stopuje.

 • jacmaj79

  Oceniono 34 razy 4

  Chciałem położyć białą cegłę w domu, ale jest tak popularna, że dałem sobie spokój. Położyłem biały kruszony kamień. Nie jest tak efektowna, ale moja.

 • Tamarek 100

  0

  W bloku ciężko jest o ceglaną ścianę, dlatego warto położyć kamień Stara cegła albo Klinkieryt. Po impregnacji bardzo łatwo taka ścianę utrzymać w czystości.

 • polczek

  0

  Polecam płytki cięte z prawdziwych cegieł z firmy Retrocegiełka
  www.retrocegielka.pl

 • angela353

  0

  Super wygląda ta cegła, pytanie jak to umyć i czy faktycznie będzie higienicznie? Ogólnie aranżacja bardo mi się podoba, zmieniłabym jedynie umywalkę na kwadratową, bo szafka pod nią oraz armatura są kwadratowe, może na coś takiego sklepbaterie.pl/ceramika-sanitarna/umywalki-i-postumenty/stawiane-na-blat/a32711000m_p_36615.html

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX