Klasyczne wnętrza: 9 ponadczasowych mieszkań

28.08.2015 11:38
Salon

Salon MARIA MIKLASZEWSKA, MARTYNA RUDNICKA

Wnętrza urządzone w stylu klasycznym są ponadczasowe - nigdy nie wychodzą z mody. Są przyjazne i eleganckie zarazem - za to właśnie lubimy je najbardziej. Prezentujemy 9 mieszkań urządzonych z klasyczną nutą.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (13)
Klasyczne wnętrza: 9 ponadczasowych mieszkań
Zaloguj się
 • obrain

  Oceniono 27 razy 25

  strasznie lubię takie podrasowane fotki pomieszczeń, gdzie nie jesteśmy w stanie - patrząc na meble - rozpoznać jak pada cień (a tym samym gdzie jest prawdziwe źródło światła) :)))))
  Potem se człowiek robi taki pokoik i wychodzi ciemna zagracona nora ;)

 • night.owl

  Oceniono 23 razy 23

  Te mieszkania były ładne juz bez mebli.
  Sama koncepcja architektoniczna wnętrz + schody, okna, drzwi, rozkład pomieszczeń, widok za oknem.

 • Mgr Home

  0

  Często można spotkać się z opiniami, że klasyka równoważy się z nudą. Patrząc na takie aranżacje docenić należy z gust, inicjatywę, pomysł właścicieli. Nie da się ukryć, że aby mieszkanie wyglądało stylowo i klasycznie potrzeba nie lada kreatywności - wystarczy jeden zły dodatek, zbyt ciężkie zasłony, albo nie takie łóżko, aby zamiar zaaranżowania wnętrza na klasyczne, skończyło się tylko zamiarem.

 • wielkishum

  Oceniono 9 razy -3

  Ja tam czekam kiedy pojawi się jakaś informacja na temat promocji zimowej Oknoplastu.
  oknoplast.com.pl

 • 6mariusz

  Oceniono 33 razy -5

  Klasyka sama w sobie jest piękna i zawsze taką bedzie, wystroje pałacowe zawsze się podobają i świadczą o dobrym guście i stylu , a mieszanie jej zę śmietnikiem z ikei czy zimnym metalem i szkłem zakawa na ironię Ps macie błąd literowy Angieslki szyk

 • Marek Kruk

  Oceniono 8 razy -6

  Zanim kupi się mieszkanie lub dom, warto pomyśleć o dofinansowaniu MDM, dzięki któremu można otrzymać nawet 100.000 dofinansowania. To są spore pieniądze, zwłaszcza przy tak dużym wydatku, kredycie związanym z kupnem domu. Warto zapoznać się z wszystkimi benefitami, jakie oferuje program Mieszkanie dla Młodych.

 • eend

  Oceniono 20 razy -10

  primo - jak dla mnie zatrważająca ilość wszelakich zbieraczy kurzu (czyt. szmat,firan,zasłon,kap itp) nie do przyjęcia
  secundo - część pomieszczeń jest kompletnie pozbawiona okien (albo tak pokazana) i zagracona i znów te farfocle w pasy, wzory itd. nie cierpię żadnych walających się czy wiszących tkannin, materiałów
  tertio - pozostałe, najlepiej gdyby zostały w stanie pierwotnym nie ulepszane "modnymi elementami wystroju" bo im tego nie trzeba, bronią się same ....

 • Oceniono 11 razy -11

  troche mi tutaj kolorystyka nie pasuje, biel i ciemny dąb taki ok, ale do tego jeszcze jasne drewno na podłodze, nie pasuje mi to. Powinna leżeć ciemna dębowa deska już jak coś, albo meble powinny bycw innym kolorze. Moja siostra ma ciemny dąb, litą deske z baltic wood i do tego mają ciemne meble, a nie jasne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX