Kuchnie z wyspą z waszych domów

06.08.2015 08:48
Aneks kuchenny z zabudową z lakierowanej na biało płyty MDF niknie na tle ścian pomalowanych na ten sam kolor. Ścianę nad blatem roboczym zdobi fototapeta z panoramą Warszawy. Przed zniszczeniem zabezpiecza ją tafla hartowanego szkła.

Aneks kuchenny z zabudową z lakierowanej na biało płyty MDF niknie na tle ścian pomalowanych na ten sam kolor. Ścianę nad blatem roboczym zdobi fototapeta z panoramą Warszawy. Przed zniszczeniem zabezpiecza ją tafla hartowanego szkła. Fot. Rafal Lipski

Wyspa kuchenna to marzenie wielu z nas. Nie tylko dostarcza nam dodatkowej powierzchni roboczej, ale i miejsca na przechowywanie. A do tego kuchnia z wyspą po prostu dobrze wygląda. Sprawdzamy, jak rozwiązaliście wyspy kuchenne w waszych domach.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (1)
Kuchnie z wyspą z waszych domów
Zaloguj się
  • Sławomir Kurek

    Oceniono 3 razy -1

    Wspólne pomieszczenia dla pokoju dziennego z aneksem kuchennym projektuje się tak, aby nie było widać kuchni. Pokazane tutaj projekty wyglądają, jakby rozwalono ścianę dzielącą kuchnię od pokoju na tym zakończono pracę.
    Oczywiście nie da się zniknąć kuchni, gdy powiesi się dużą rurę u sufitu, dlatego można skorzystać z rozwiązań w typie bezokapu.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX