8 białych kuchni - modnie i z pomysłem

AO
09.09.2015 09:57
A A A
KUCHNIA W STYLU SKANDYNAWSKIM. We wnętrzu dopuszczalne są czarne dodatki. Ale zastosowane umiarem!

KUCHNIA W STYLU SKANDYNAWSKIM. We wnętrzu dopuszczalne są czarne dodatki. Ale zastosowane umiarem! (Fot. Studio Vigo Max Kuchnie)

Białe meble kuchenne pasują do każdej kuchni. Nic dziwnego, że Polacy w nich zagustowali. Zobacz 8 aranżacji kuchennych w różnych stylach z białymi meblami.
Zobacz zdjęcia (9)
Komentarze (5)
Zaloguj się
 • Monika Roniewicz

  Oceniono 2 razy 0

  Biała kuchnia to dosyć fajny pomysł. Przede wszystkim wydaje się być wtedy bardziej przestronna i przejrzysta, ale żeby "złamać" tę wszechobecną biel dobrze jest dodać też jakiś inny kolor, albo ciemniejszy odcień np. na podłogę. Coś takiego np. bel-pol.pl/offer/product/17/6451/Tarkett/Podloga-drewniana-/Ash-White-Pearl-Brushed-7967007, bo ogólnie czysta biel nie jest zbyt praktyczna w kuchni :)

 • Kasia Krawczyk

  Oceniono 5 razy -3

  Fajna kuchnia, ale najwięcej dały jej czarne dodatki. Ja nie mam pojęcia o projektowaniu, dlatego zdałam się na specjalistów. Jak ktoś jednak czuje się mocny w temacie projektowania, to warto spróbować swoich sił w konkursie „PROJEKTY WNĘTRZ INSPIROWANE MODĄ”.

 • oxiixo

  Oceniono 13 razy -9

  dobre mikrofibry czy czyszczenia białych połysków w kuchni są czasami w Leroyu, po 12 zł za komplet 4 szt. Pozdrawiam.

 • katarzyna_pa

  Oceniono 17 razy -11

  Slicznie wyglądają takie skandynawskie kuchnie z białą podłogą lakris.pl/biala-podloga-w-kuchni/

 • saszka45

  Oceniono 45 razy -37

  piękne są te białe pomieszczenia. Chociaż niełatwo kupić dobrą białą farbę. Przede wszystkim dobrze kryjącą. Ja mogę polecić śnieżkę vernissage, rzeczywiście dobrze kryje i jest wydajna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX