Czym wyłożyć ściany w łazience? Nie tylko płytki

AO
24.07.2015 13:50
A A A
ŁAZIENKA. Wnętrze oświetlają sufitowe halogeny oraz taśmy LED zainstalowane za załomem podwieszonego sufitu, pod półką i w cokole wanny. Te dwa ostatnie punkty świetlne znakomicie kreują relaksujący klimat. Drewniana rama dużego lustra, dopasowana kolorem do ceglanej ściany...

ŁAZIENKA. Wnętrze oświetlają sufitowe halogeny oraz taśmy LED zainstalowane za załomem podwieszonego sufitu, pod półką i w cokole wanny. Te dwa ostatnie punkty świetlne znakomicie kreują relaksujący klimat. Drewniana rama dużego lustra, dopasowana kolorem do ceglanej ściany... (MONIKA FILIPIUK-OBAŁEK)

Nie jesteśmy skazani na płytki ceramiczne w łazience. Ściany można z powodzeniem wykończyć drewnem, szkłem, betonem... Prezentujemy rozwiązania, które sprawdzą się w narażonych na wilgoć pomieszczeniach.
Zobacz zdj�cia (9)

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (6)
Zaloguj się
 • kocurxtr

  Oceniono 13 razy 11

  "Ściany można z powodzeniem wykończyć drewnem, szkłem, betonem"

  ... grzybem

 • Dzezik 23

  Oceniono 8 razy 0

  wystarczy dobry tynk i pomalować farbą ceramiczną, jest ładniej niz te durna glazura, taniej i bardziej higienicznie

 • przemek_81

  0

  A systemy Pandomo?

 • Milena Brzaska

  Oceniono 1 raz -1

  A ja jestem za panelami ściennymi. Wodoodporne, super łatwo się je czyści i bardzo dobrze wpisują się w nowoczesne wnętrze. U siebie mam Alloc Wall&Water, polecam wielbicielom minimalizmu.

 • Dariusz Mietlicki

  Oceniono 2 razy -2

  Można spokojnie wykańczać drewnem i cegłą, tylko po pierwsze STARYM materiałem z odzysku i po drugie zaimpregnowanym specjalnym impregnatem. Takie materiały - stare drewno i deski, stare cegły - są na stronie producenta www.PaulBunyan.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX