Kuchnia w bloku

Katarzyna Kowalska
17.12.2013 09:10
A A A

 • Kuchnia w bloku: pokój kuchenny
 • Kuchnia w bloku: dla porządku
 • Kuchnia w bloku: proste otwarcie
W dzieciństwie byłam całkowicie przekonana, że na świecie istnieją tylko kuchnie zamknięte, ewentualnie z okienkiem, przez które podawało się posiłki do sąsiedniego pokoju. Taki był standard w blokowiskach z wielkiej płyty. Dziś tradycyjną kuchnię w bloku można odmienić, tworząc nowoczesne, funkcjonalne wnętrze. Naprawdę warto!
Zobacz zdjęcia (4)

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (19)
Zaloguj się
 • rexela

  Oceniono 162 razy 150

  taaa.. ładne, nawet bardzo ładne. Szkoda tylko ze przy mojej BLOKOWEJ kuchni 3mx2m to ja mogę wsadzić sobie te projekty w buty. Poproszę o ładne i super funkcjonalne kuchnie do bloków gdzie nie muszę przestawiać ścian kosztem pokoju, żeby było ładnie.

 • polianna-is-me

  Oceniono 66 razy 62

  W moim domu kuchnia jest miejscem, w którym rodzina spędza bardzo dużo czasu. Lubimy gotować :) Jak oglądam obrazki z wystrojem kuchni jak powyżej to mam wrażenie, że projektują je osoby, które maja niewiele do czynienia z gotowaniem. Proszę zwrócić uwagę, że żadna z tych kuchni nie ma porządnego blatu roboczego. Za to jest mnóstwo dizajnerskich pie...tów w ogóle nie przydatnych w codziennym użytkowaniu kuchni.

 • ol69

  Oceniono 80 razy 46

  Te wszystkie kuchnie jak od jednej sztancy. Mam koleżankę opętaną zgrywaniem lepszej niż jest. Gdy kupowała mieszkanie, musiało być osiedle zamknięte i koniecznie projektantka do tzw. wnętrz. Ujrzawszy efekt pracy tejże projektantki, o mało nie umarłam ze śmiechu. Pi razy oko to samo, co widzę tutaj. Tyle w jeszcze w bardziej posępnej tonacji: ciemne, betonowo-stalowe szarości i smętne, przyszarzone, poczerniałe brązy oraz fiolety. . Ciemnobure, klockowate, toporne (nowoczesne, znaczy się, i dizajnerskie, a jakże) mebliska za ciężką forsę. Uśmiałam się jeszcze bardziej, gdy usłyszałam, że za projekt cizia mieniąca się projektantką zgarnęła 10 tysięcy. Za co, pytam, za co? Za to, co codziennie widać na onecie i co ma połowa ludzi w Polsce urządzająca akurat teraz swoje mieszkania? Moja kumpelka zapłaciła haracz za własną głupotę i śmieszny snobizm.

 • prostewnetrza

  Oceniono 12 razy 10

  Ciekawe pomysły, szkoda tylko, że brak wymiarów tych kuchni. Dodatkowe wykorzystanie szafy dzielącej pokój przypomina mi dawne jednopokojowe mieszkanie, wbrew pozorom mnóstwo ludzi zna to rozwiązanie i żyje z nim przez lata.

 • labidola

  Oceniono 28 razy 0

  Pani Katarzynie Kowalskiej, autorce materiału, winszuję i szczerze gratuluję profesjonalnej zwięzłości oraz... POPRAWNEJ POLSZCZYZNY – zwłaszcza użycia określenia „drzwi z MATOWEGO szkła”, a nie, jak to jest nagminnie praktykowane w pseudodizajnerskiej nowomowie – MLECZNEGO. Powszechne mylenie tych przymiotników, nie mające nic wspólnego z ich pierwotnym przeznaczeniem, jest jednym z najbardziej natrętnych byków. Od zawsze istniały określenia np. „żarówka mleczna”/„żarówka matowa” i odnosiły się do kompletnie odmiennych produktów, również w zakresie ich przeznaczenia, a to trochę więcej niż wyłącznie aspekt estetyczny, choć oczywiście również i on.

 • michalin2000

  Oceniono 9 razy -3

  Kuchnia niczego sobie, może nawet jest ok, ale żadko która Polka może pozwolić sobie na taki rozstaw mebli. Ta pasuje bardziej do amerykanek:). Moja sąsiadka koniecznie chciała zrobić remont kuchni tj jakieś 10m2 i za nic nie mogła sobie poradzić jak to wszystko ogarnąć (bo jak wsadzić cały sprzęt i meble do małej komórki). Poradziła się pani projektant ze strony www.taniewnetrza.pl i moge powiedzieć że jej się to opłaciło. Pani pomogła jej w doborze kuchenki, lodówki,itd., a nawet podpowiedziała gdzie znajdzie idealne meble pod wymiar. Osobiście lubie kuchnie, które mają dopływ dużej ilości światła słonecznego. Kuchnia powinna być raczej jasna, a jeśli ktoś może sobie pozwolić na to żeby stół jadalny przenieść do innego pokoju, jednocześnie pozbywa się problemu braku miejsca w kuchni. Polecam wszystkim błog weronikaszwiec.blogspot.com na którym można znaleźć wiele inspiracji nie tylko kuchni, ale także wiele nowinek ze świata typowo kobiecego

 • sheppard25

  Oceniono 104 razy -6

  Dotyczy 2% społeczeństwa, z czego 1% to wszelkiej maści świta Tuska, która w bloku nie mieszka. Pozostałe 98% nie ma co do gara włożyć, nawet nie myśli o takich rzeczach

 • natka_27

  Oceniono 11 razy -11

  ja też mam niewielką kuchnię i nie ozdabiałam ścian po całosci a tylko dodatkami. Wybrałam obrazy na płótnie od DCN Gallery z oferty www.dcngallery.pl/2/obrazy-na-plotnie/tematy . Mają chyba największą kolekcję na rynku a przy tym jakość wyrobu jest przednia

 • galeriagfm

  Oceniono 14 razy -12

  Przy przemianie kuchni warto zadbać o ściany i ich charakter. Interesujące grafiki i mapy oraz obrazy do kuchni oferuje www.galeriagfm.pl/pl/c/Obrazy-do-kuchni/47

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX