Mała kuchnia w bloku pełna dobrych rozwiązań. 12 inspirujących wnętrz

AO
28.01.2016 11:47
A A A
To nie był poważny remont, a tylko kosmetyczne zmiany. Tyle jednak wystarczyło, by nieciekawa kuchnia stała się atrakcyjnym wnętrzem. Stylistka, zainspirowana sielskim widoczkiem z fińskiego talerza wiszącego na ścianie, zaaranżowała pomieszczenie w rustykalnym...

To nie był poważny remont, a tylko kosmetyczne zmiany. Tyle jednak wystarczyło, by nieciekawa kuchnia stała się atrakcyjnym wnętrzem. Stylistka, zainspirowana sielskim widoczkiem z fińskiego talerza wiszącego na ścianie, zaaranżowała pomieszczenie w rustykalnym... (Fot. Agnieszka Żelazko)

Mała kuchnia wymaga starannego zaplanowania przestrzeni tak, aby zmieściły się wszystkie niezbędne sprzęty AGD i można było się swobodnie poruszać. Wybraliśmy 12 małych kuchni z waszych mieszkań, którymi warto się inspirować.
Zobacz zdjęcia (14)

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (5)
Zaloguj się
 • socjalizm.niszczy.mozgi

  Oceniono 15 razy 15

  Ale trzeba uczciwie przyznać, że kuchnie i pomieszczenia sanitarne to jest obraz nędzy i rozpaczy w polskich realiach. Zrobione dla hobbitów albo krasnoludów :)

 • Dawid K

  Oceniono 3 razy 3

  Faktem jest że kuchnie to pomieszczenia które często zostały zaprojektowane przez budowniczych bez pomyślunku, małe i nie ustawne. Skarbem jest znalezienie dobrej firmy projektującej meble i takiej która temu zaradzi

 • boczny_obserwator

  Oceniono 3 razy 3

  Błąd techniczny, lodówka nie ma wentylacji od góry. Szybko się zepsuję.

 • rambog

  Oceniono 1 raz 1

  Błąd - lodówka ma otwierać się na kuchnię a nie na ścianę i drzwi

 • Dawid K

  Oceniono 4 razy 0

  Wykonywalem kilka miesięcy temu nowa kuchnie i wiem jedno. Ogromnym sukcesem jest znalezienie dobrej firmy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX