Sypialnia w salonie za niską ścianką

fot. Monika Filipiuk-Obałek

W 19-metrowym pokoju, w którym za dnia wypoczywa cała rodzina, potrzebny był aneks sypialny dla rodziców. Przy tym gospodarze chcieli, aby we wnętrzu pozostały stare sosnowe meble. Łóżko zostało przesunięte pod okno i zasłonięte niewysoką konstrukcją z płyty gipsowo-kartonowej. Ścianka dzieląca pokój nie mogła być zbyt wysoka, aby nie zasłaniała okna, a tym samym nie ograniczała dostępu światła. Konstrukcja ma wysokość 90 cm - tyle wystarczy, by przesłonić łóżko. Po jej obu stronach zrobiono wnękowe półki na książki i płyty.

aranżacja salonu, sypialnia w saloniefot. Monika Filipiuk-Obałek

Przewody telewizji kablowej ukryto sprytnie za zamocowanym na ścianie wąskim kawałkiem płyty gipsowo-kartonowej (zdobi ją minigaleria rodzinnych zdjęć) oraz za podwieszonym sufitem. Prosta zabudowa z płyty gipsowo-kartonowej powstała także przy ścianie naprzeciwko kanapy. Umieszczono w niej i książki, i sprzęt radiowo-telewizyjny. Ścianę nad kanapą zdobi panel z płyty gipsowo-kartonowej oklejony tapetą w delikatny roślinny wzór.

aranżacja salonu, sypialnia w saloniefot. Monika Filipuk-Obałek

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (3)
Zaloguj się
 • mart60

  Oceniono 1 raz -1

  Polecam meblewoskowane.pl najpiękniejsze meble

 • Ania Pawlak

  Oceniono 2 razy -2

  www.simplyfloors.com.pl super obsługa i wysoka jakość produktów.

 • Andrzej Deren

  Oceniono 2 razy -2

  Mnie się podobają meble, które są związane z motoryzacją, bo lubię to po prostu. Na rsfurniture.eu jest coś takiego. Zarąbista sprawa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX