12 spektakularnych metamorfoz waszych łazienek

red.
03.02.2016 08:00
A A A
Wcześniej w łazience była dość duża wanna. Teraz zamiast wanny jest kabina prysznicowa, dzięki czemu udało się zmieścić jeszcze umywalkę z szafką. Przed remontem łazienka i kuchnia posiadały wspólne okno, które postanowiono zlikwidować.

Wcześniej w łazience była dość duża wanna. Teraz zamiast wanny jest kabina prysznicowa, dzięki czemu udało się zmieścić jeszcze umywalkę z szafką. Przed remontem łazienka i kuchnia posiadały wspólne okno, które postanowiono zlikwidować. (ILLUMISTUDIO.com)

Do tych łazienek strach było wchodzić. Teraz trudno je rozpoznać - wszystkie przeszły całkowitą metamorfozę. Zobacz polskie łazienki przed metamorfozą i po niej.
Zobacz zdjęcia (14)

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (6)
Zaloguj się
 • bakszton

  Oceniono 13 razy 11

  Metamorfozy w 48h ??? Mokre na mokre, a po kolejnych 48h stęchlizna i wszystko się sypie. Kicz tandeta, to dla mas dziś jest podnieta.

 • agak23

  Oceniono 5 razy 3

  Zdjęcie "nowoczesna łazienka" - wszystko pięknie ale co z ciepłą wodą? Skoro wyrzucili termę a raczej gazowy podgrzewacz wody, to myją się tylko w zimnej?

 • Kamil Gajek

  Oceniono 1 raz 1

  Czasem wystarczy zmienić coś w miarę tanim kosztem i efekt jest. My nie kupowaliśmy nowych płytek tylko przemalowaliśmy stare (są odpowiednie do tego farby), wymieniliśmy armaturę a udało nam się ją kupić tanio w hurtowni J-P Instalacje w Chorzowie. W hurtowni z reguły ceny są lepsze. Nie zawsze trzeba wydawać grube tysiące na remont.

 • Ada Küpper-Weisser

  0

  Ta pierwsza metamorfoza rzeczywiście jest niesamowita. Sama miałam małą łazienkę, rodem z PRL, ale z racji, ze kupiłam mieszkanie do remontu to wiedziałam, że urządzę ją ładniej po odświeżeniu ścian, podłogi itd. Bardzo fajne wyposażenie kupiłam na stronie Świata Łazienek. Poleca serdecznie

 • josner

  0

  Przykład nr 8 - proszę spojrzeć na podłogę na starym i nowym zdjęciu. Na starym zdjęciu podłoga jest mdła, a na nowym - proszę bardzo - jak nowa. Wystarczy tylko podkręcić kolory przed opublikowaniem zdjęcia.

 • darmowy1

  0

  Odradzam montowanie lustra na umywalką bez zachowania odstępu od umywalki (zdj.3)mimo, że wygląda to efektownie. Lustro zamontowałbym 10-15cm nad umywalką, co spowoduje, że lustro nie będzie notorycznie ochlapywane.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX