Najlepsze metamorfozy waszych kuchni

AO
12.01.2016 09:15
A A A
Kuchnia przed metamorfozą i po niej.

Kuchnia przed metamorfozą i po niej. (ILLUMISTUDIO.com)

Te kuchnie potrzebowały zmiany. Prezentujemy najlepsze metamorfozy kuchni z waszych domów. Niektóre naprawdę zaskakuję. Zobacz kuchnie przed zmianą i po.
Zobacz zdjęcia (14)

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (10)
Zaloguj się
 • babcia.stefa

  Oceniono 57 razy 57

  No, nie wiem, czy rezygnacja z szafek wiszących w małej kuchni w bloku to taki świetny pomysł. Na takie ekstrawagancje to sobie można pozwolić w domu ze spiżarnią, ale nie w bloku, gdzie każdy cm2 miejsca do przechowywania jest cenny.

 • von-koza

  Oceniono 30 razy 28

  ta druga to wg mnie lepiej wygladała przed zmianą, a w kazdym razie była bardziej praktyczna - teraz jest świetna do zdjęcia w katalogu, ale nie do mieszkania na co dzień. Bez wiszacych szafek nie ma gdzie trzymać masy gratów, które zalegaja wtedy wszedzie na wierzchu tworząc wieczny bajzel. Wiem coś o tym. No chyba, że jest się singlem z jednym zestawem naczyń i dwoma garnkami.

 • Anna Sędek

  Oceniono 13 razy 5

  przypominają laboratoria, prosektoria, naprawde nie wszystko co traci myszka trzeba wywalic na śmietnik, i takie kuchnie sa w co derugim mieszkaniu

 • Maria Koperska

  Oceniono 6 razy 4

  Według mnie to nie wszędzie są te same pomieszczenia i tyle. Po co w maleńkiej kuchni olbrzymia lodówka, dla zapchania wnęki?Gdyby była potrzebna wcześnie,to by ją już dawno kupili,bo stoi tam gdzie poprzednia.Poco zamieniać szafki na zasłonki.Ładnie wyglądają zaraz po powieszeniu,a po tygodniu nadają się do prania.

 • feelslikehome.pl

  0

  Pękne metamorfozy. Wszystkie zdecydowanie na plus!

 • sammy_the_salmon

  Oceniono 8 razy -2

  Duża część kuchni w wariancie "po" wygląda z grubsza tak samo - minimalistyczna biel.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX