Aranżacje łazienki z posmakiem luksusu

Dyskretna elegancja: Prawdziwy luksus w tym wnętrzu to obszerna kabina prysznicowa. Miejsca jest tyle, że można zarówno komfortowo przygotować się do kąpieli, jak i po niej odpocząć.

Dyskretna elegancja: Prawdziwy luksus w tym wnętrzu to obszerna kabina prysznicowa. Miejsca jest tyle, że można zarówno komfortowo przygotować się do kąpieli, jak i po niej odpocząć. (fot. Living4media/SIMON MAXWELL PHOTOGRAPHY)

Każdy chciałby popławić się trochę w luksusie. I to nie od święta czy w czasie urlopu spędzanego w eleganckim hotelu, lecz na przykład we własnej łazience. Tak pięknej i wygodnej, że nie chce się z niej wychodzić.

Czym w dzisiejszych czasach jest luksus? Kiedyś tym mianem określano rzeczy drogie, pełne przepychu i dostępne jedynie wybranym. Dziś definicja luksusu jest szersza. Luksusowe to też znakomicie wykonane, zaprojektowane przez znanych designerów, funkcjonalne, niebanalne. Luksusowe są również drobiazgi. Piękne płytki, prysznic z hydromasażem, wygodna wanna, duża szafka, pachnące świece, olejek do kąpieli – nie żałujmy ich sobie. Sprawią nam przyjemność i pomogą wypocząć... luksusowo.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Remont w 48 godzin: metamorfoza małej łazienki w bloku w Ursusie

cztery kąty na wideo

Komentarze (1)
Aranżacje łazienki z posmakiem luksusu
Zaloguj się
  • uliczniczka20

    Oceniono 1 raz 1

    .....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Więcej o wnętrzach