Czajnik Dolce&Gabbana za 2 tysiące? Duet projektantów przemalował sprzęt AGD kultowej marki

Sicily is My Love to kolejna kolekcja Dolce & Gabbana stworzona dla marki Smeg. Po sukcesie zjawiskowych lodówek Fab z 2016 roku projektanci wracają z propozycją AGD w kolorach emanujących atmosferą dolce vita.

Dolce & Gabbana dla SMEG - sycylijskie inspiracje

Domenico Dolce i Stefano Gabbana to projektanci mody o światowej sławie, którzy po raz kolejny dali się poznać jako twórcy wszechstronni. Znany duet opracował wielobarwne ilustracje, które ozdobiły najnowszą kolekcję AGD marki SMEG - Sicily is My Love. Kultowe sprzęty sprzedawane do tej pory w wersji klasycznej teraz zachwycają feerią kolorów i wzorów nawiązujących do klimatu Sycylii: liściach akantu, soczystych cytrusach, kwiatach opuncji, ruinach Świątyni Kastora i Polluxa oraz dekoracyjnych fryzach.

Modne sprzęty AGD

Dolce & Gabbana przyzwyczaili nas do kolekcji ubrań pełnych wyrafinowanych form i niezwykłego doboru kolorów. Podczas każdego tygodnia mody ich propozycje uznawane są za najbardziej oryginalne, dzięki czemu długo nie pozwalają o sobie zapomnieć. Wszystko wskazuje na to, że w przypadku sprzętów AGD będzie podobnie. Niezwykłą serię zainaugurowały: czajnik elektryczny, wyciskarka do cytrusów i toster, niedługo potem dołączyły do nich: mikser, sokowirówka, ekspres do kawy, blender, lodówka, kuchenka oraz okap.

Wszystkie elementy produkowane są w wersjach limitowanych, co czyni je jeszcze bardziej wyjątkowymi. Ponadto pod względem ceny produkty te kilkukrotnie przewyższają modele z oferty podstawowej, więc jest to gratka dla kolekcjonerów.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>

Więcej o: