Od stylu skandynawskiego do glamour - metamorfoza sypialni blogerki wnętrzarskiej

Sypialnia przed metamorfozą i po niej.

Sypialnia przed metamorfozą i po niej. (fot. Urszula Michalak)

Popularna blogerka wnętrzarska przechodzi stylistyczną przemianę. Odchodzi od dość surowych, skandynawskich wnętrz, na rzecz nieco eklektycznego glamour. W takim właśnie stylu urządziła swoją sypialnię.

Nasze gusta wraz z wiekiem zmieniają się i ewoluują. To, co podobało nam się kilka temu, teraz może już nie wzbudzać entuzjazmu. Przebywanie we wnętrzach, które już nam nie odpowiadają, nie jest najlepsze. Dlatego właśnie Urszula Michalak -  założycielka popularnego bloga interiorsdesignblog.com - postanowiła przeprowadzić metamorfozę swojej sypialni tak, żeby lepiej korespondowała z jej obecnym gustem.

To co się stało z moim gustem to prawdziwe estetyczne szaleństwo! Po tych wszystkich latach poszukiwań wreszcie odkryłam styl, który silnie łączy się z moimi emocjami i w którym wyrażam prawdziwą siebie. Głęboką przemianę przeszedł już mój salon, teraz przyszedł czas na sypialnię

– mówiła przed metamorfozą Ula.

Przeczytaj także: Aranżacje wnętrz w stylu glamour

Początkowo sypialnia Uli była utrzymana w skandynawskiej, dość surowej stylistyce. Panowała w niej jasna i stonowana kolorystyka. Blogerka w pewnym momencie próbowała nieco zmodyfikować styl wnętrze panelami nad łóżkiem. Jednak efekt nie był satysfakcjonujący - konieczna była całkowita zmiana.

Łóżko w stylu glamour

Głównym elementem nowego wystroju miało stać się okazałe, tapicerowane łóżko z oferty marki Meble Wajnert.Jest to model Flores w intensywnym kolorze.

Marzyłam o nowoczesnych barwach i klasycznych formach w swojej sypialni. W końcu mój wybór padł na przygaszone zielenie, które tworzą piękną i niebanalną scenografię dla wysublimowanego, dworskiego zagłówka łóżka Flores w kolorze zbliżonym do fuksji. Dzięki temu udało mi się stworzyć klimat mojego ulubionego stylu, który można nazwać amerykańskim glamourem epoki świetności Holywood

– podsumowała metamorfozę Ula.

Kolor łóżka świetnie się prezentuje na tle zgaszonej zieleni ściany. Przy takim zestawieniu zbyt wiele dodatkowych elementów już nie było koniecznych w sypialni. Tylko kilka dodatków, jak stolik i lampy, również w stylu glamour. Teraz wnętrze wygląda szykownie i niezwykle stylowo.

ZOBACZ ZDJĘCIE PRZED I PO >>

Udane metamorfozy wnętrz

cztery kąty na wideo

Komentarze (6)
Od stylu skandynawskiego do glamour - metamorfoza sypialni blogerki wnętrzarskiej
Zaloguj się
 • mokrekomnaty

  Oceniono 38 razy 34

  Ani przed, ani po. Do tego ten "wytworny" bełkot typu "wysublimowanego, dworskiego zagłówka łóżka" . Całość nie do zniesienia.

 • bonifacy_40

  Oceniono 25 razy 23

  czytać przykro , szkoda tylko że blogerka nie ma do zaproponowania swojego stylu , ciekawe o czym ona pisze tego bloga jeśli sama nic nie wnosi

 • disoprivan

  Oceniono 16 razy 14

  "blogerka wnetrzarska"... Jezu...

 • jadeit.2

  Oceniono 10 razy 10

  Marnie wyglądało w rzekomym skandynawskim stylu i beznadziejnie w rzekomym glamour. Przykro patrzeć jak ludzie bez właściwego wykształcenia zajmują się tym czym nie powinni. Tapeta desko podobna i kilka byle jakich poduszek to jeszcze nie styl skandynawski. A do glamour nie wystarczy pikowane łóżko z błyszczącymi nitami i złote poduszki.

 • eclipse23

  Oceniono 11 razy 9

  pewnie blog kopiowany jak to w polsce ściąga się już od szkoły podstawowej

 • welarg

  Oceniono 6 razy 4

  Glamour - mon amour, elegancja Francja.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX